1
0
3
3

На жаль, не вишло успішно завершити сезон 2017-2018 рр. перед власними вболівальниками у футболістів "Миру". В рамках 32-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги "Б" вони поступилися "Таврії - Сімферополь" - 0:1. На 15-й хвилині Володимир Біжко, скориставшись передачею Вадима Воронченка, невідпорно пробив з-за меж штрафного майданчика горностаївців.

З самого початку гри у господарів мало що виходило. Тому не дивно, що за перші 45 хвилин зустрічі вони не зуміли створити жодної більш-менш слушної нагоди для взяття воріт суперника. Кримчани особливим креативом також не відзначалися. Проте, перед самісінькою перервою вони ледь не подвоїли рахунок. Простріл Максима Логвиненка з лівого флангу з лінії воротарського майданчика замикав Воронченко, але чудову реакцію продемонстрував Артем Кулініч, парирувавши постріл. У другому таймі миряни значно додали в активності. Здавалося, гол у ворота гостей то лише справа часу. Проте, неймовірне марнотратство у вигляді невикористаних моментів не дозволило футболістам "Миру" хоча б зрівняти рахунок.

"Мир" - "Таврія - Сімферополь" - 0:1 (0:1). 26.05.2018. Горностаївка. "Затис". 300 глядачів.

Суддя: Геннадій Серпутько (Одеса).

"Мир": Кулініч, Томенко, Шмиголь (Савченко, 78), Красов (Іздебський, 58), Бринько, Бойко, Кривич (Шестипалов, 65), Доценко, Чмеленко, П'ятов, Притиковський.

Запасні: Гордецький, Безпалов.

Гол. тренер: Олександр Сапельняк

"Таврія - Сімферополь": Гурін, Куксенко, Кушнір, Масалов, Фетісов, Біжко (Єлоєв, 90+1), Гриппа, Тищенко, Логвиненко (Жиганов, 83), Воронченко (Жавко, 60), Соколан.

Запасні: Логовський, Журавленко, Тимошевський.

Гол. тренер: Сергій Шевченко.

Гол: Біжко, 15

Попередження: П'ятов, 48, Бойко, 50, Воронченко, 57, Кривич, 58, Притиковський, 86.