0
0
0
0

Справжній бенефіс! Тільки так можна охарактеризувати дві поспіль перемоги горностаївського «Миру» в матчах чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б», що відбулися на минулому тижні.

Спочатку миряни в рамках 28-го туру в блискучому стилі в гостях переграли одного з лідерів першості харківський «Металіст 1925» з рахунком 4:1, а згодом під горностаївський каток потрапив і недавній фіналіст Ліги Європи ФК «Дніпро» - 3:1!

Матч в Харкові команди розпочали активно, швидко обмінявшись голами. Вже на 3-й хвилині горностаївці відзначились завдяки влучному удару Михайла Кривича. Щоправда не без допомоги голкіпера Дениса Дьякова, який пропустив м’яч під собою. Відігрались харків’яни після розіграшу кутового на 12-й хвилині (Дмитро Пріхна). До перерви командам відзначитись більше не вдалося, хоча, мінімум, по одному моменту для взяття воріт вони мали.

В другому ж таймі горностаївці в період з 72-ї по 82-гу хвилини завдяки зразково-показовим контратакувальним діям буквально знищили свого суперника. Голи гості забивали на будь-який смак.

72 хв. Михайло Кривич з місця лівого інсайду робить націлену передачу в район воротарського майданчика на Олексія Красова. Удар головою – поперечина, але першим на добивання встигає той же Красов – 1:2!

74 хв. Майже відразу у наших земляків проходить чудова триходівка. Кривич точним пасом виводить на оперативний простір Олексія Бойка, той протягує м’яч метрів з 15 і віддає на Сергія Цибульського, що виходить сам-на-сам з воротарем і елегантно того переграє – 1:3!

82 хв. суперник деморалізований. Красов з правого флангу виводить Бойка на побачення з Дьяковим. Форвард чітко б’є в дальній кут – 1:4!

Чудово провели другу сорокап’ятихвилинку футболісти «Миру» і в домашньому матчі проти «Дніпра», тричі розписавшись у воротах гостей. Загалом гра вийшла цікавою та видовищною. Команди намагались діяти швидко, агресивно, тож численним глядачам нудьгувати не доводилось. Найбільш реальні можливості забити у мирян не використали Сергій Цибульський та Іван Доценко. У гостей запам’ятався удар на виконання Дениса Костишина, проте голові завадив сейв Артема Кулініча. Коли здавалося, що на перерву команди підуть з нулями на табло, сталося прикре непорозуміння у захисних редутах горностаївців, які залишили без нагляду у штрафному майданчику Івана Будняка і той вміло скористався подачею Дениса Костишина – 0:1.

Другий тайм пройшов за повної переваги горностаївців, що і вилилось у три забиті м’ячі. На 65-й хвилині подачу з кутового Михайла Кривича головою завершив Павло Чмеленко. На 81-й «Миру» вдається вже, мабудь, фірмова стрімка контратака за участю Олексія Красова, Сергія Цибульського та Олексія Бойка і останній замкнув дальню стійку. До третього голу на 88-й хвилині призвела груба помилка захисника дніпрян Володимира Кіричука, якого «обікрав» Цибульський і чітко реалізував своєрідний футбольний булліт.

Сам матч завершувався під вболівальницькі: «Молодці»!

28 тур

«Металіст 1925» (Харків) - Мир (Горностаївка) - 1: 4 (1:1) 02.05.2018. 28 тур. м Харків. ОСК «Металіст». 3726 глядачів.

Суддя: Клим Заброда (Київ)

«Металіст 1925»: Дьяков, Пріхна, Чередниченко, Жданов (Цвіренко, 70), Коваленко І. (Буличов, 46), Романов, Ралюченко, Синиця (Скотаренко, 65), Краєв, Ємельянов, Давидов. Запасні: Федак, Коваленко Е., Єрмоленко, Стороженко. Головний тренер: Олександр Іванов.

«МИР»: Кулініч, Іздебський (Красов, 63), Шмиголь, Шестипалов (Томенко, 71), Цибульський (Бондаренко, 86), Бринько, Бойко, Кривич, Чмеленко, Притиковський, Сорокін. Запасні: Гордецький, Безпалов, Гаврилюк, П’ятов. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Голи: Пріхна, 12 - Кривич, 3, Красов, 72, Цибульський, 74, Бойко, 82

Попередження: Шестипалов, 66, Сорокін, 70 (обидва – «Мир»)

29 тур

«Мир» - ФК «Дніпро» - 3:1 (0:1). 6 травня. Горностаївка. «Затис».

Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів) Асистенти арбітра: Сергій Соботюк (Житомир), Василь Остапчук (Суми)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Суддівський спостерігач: Олег Муравйов (Маріуполь)

«Мир»: 21. Кулініч Артем, 5. Шмиголь Максим (8. Красов Олексій, 66), 6. Шестипалов Ілля (3. Томенко Олександр, 56), 7. Цибульський Сергій, 9. Бринько Олександр, 10. Бойко Олексій (18. Бондаренко Денис, 84), 11. Кривич Михайло (19. П'ятов Олександр, 90+6), 16. Доценко Іван (4. Іздебський Євген, 46), 17. Чмеленко Павло, 20. Денис Притиковський, 23. Сорокін Андрій

Запасні: 1. Гордецький Костянтин, 2. Беспалов Іван

Головний тренер: Олександр Сапельняк

«Дніпро»: 99. Баштаненко Олексій, 2. Бондар Дмитро, 3. Семенов Дмитро, 4. Кулинич Олександр (6. Андрушко Олександр, 73), 5. Палюх Сергій, 7. Вергун Дмитро (20. Джумига Артем, 86), 8. Будняк Іван (30. Дорошенко Арсентій, 58), 10. Піддубний Данило, 14. Кіричук Володимир (15. Тарадуда Денис, 89), 18. Костишин Денис, 21. Войтіховский Максим (23. Рикун Антон, 80)

Запасні: 12. Луговський Максим

Головний тренер: Олександр Поклонський

Голи: Будняк (43), Чмеленко (65), Бойко (81), Цибульський (88)

Попередження: Кіричук (11), Шмиголь (37), Бондар (52), Будняк (55), Бринько (55), Вергун (75), Войтіховский (78), Бойко (82), Дорошенко (90)