Дуже болісної поразки в психологічному плані зазнали футболісти «Миру» в виїзному поєдинку проти криворізького «Гірника». Адже ведучі по ходу зустрічі з рахунком 2:0, горностаївці примудрилися розтринькати перевагу. В підсумку вольова перемога господарів – 3:2.

А розпочиналось все для нашої команди просто чудово. В першому таймі гості впевнено володіли ініціативою, більше контролювали м’яч, створили кілька гострих моменти. Спочатку на 20-й хвилині точною фланговою передачею Максима Шмиголя не зміг скористатися дебютант Юрій Малєй (останній клуб – «Полісся» Житомир), згодом Михайло Кривич замість того аби протягнути м’яч кілька метрів і вийти сам на сам з голкіпером, чомусь вирішив пробити і «шкіряний» став легкою здобиччю Данили Кучера, а вже наприкінці тайму Олексій Бойко в притаманному йому стилі розібрався з двома захисниками і з лінії штрафного майданчика влучно пробив низом – 0:1!

Після перерви господарі відразу ж пішли в наступ і потрапили в полон, прогавивши швидку контратаку горностаївців, в результаті якої Іван Доценко відмінною передачею вивів на ударну позицію Бойка. Кремезний форвард «Миру» не схибив – 0:2!

Здобувши солідну перевагу миряни стали діяти за рахунком. Віддавши м’яч супернику вони організовано відійшли назад і досить довгий проміжок часу впевнено контролювали хід поєдинку. А потім сталося щось незрозуміле. В період з 68-ї по 76-у хвилини горностаївці один за одним пропустили три м’ячі. Команда, яка виглядала єдиним монолітом розсипалась мов картковий будиночок.

Пояснити це не зможуть, напевне, ні тренери, а ні самі футболісти. В решті-решт аналіз гри буде зроблено в будь-якому випадку, а з ним і певні висновки керівництва.

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Мир» (Горностаївка) – 3:2 (0:1)

17:00. Кривий Ріг. Стадіон «Шахта Жовтнева». 1200 глядачів. Оцінка поля — 4.

Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)

«Гірник»: Кучер, Заіменко, Сосєдко, Голуб, Сокіл, Григорик, Бука (Олійник, 90+2), Яровий, Гвоздевич (Шмат, 61), Пограничний (Сантрапинських, 46), Прялкін (Прутян, 67). Запасні: Черниш, Попчук, Гамонов. Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Мир»: Онопко, Шмиголь (Савченко, 86), Томенко, Чмеленко, Мілєсін, Волков (П'ятов, 72), Бринько, Цибульський, Малєй (Доценко, 46), Кривич (Глущенко, 78), Бойко. Запасні: Гордецький, Болобан. Головний тренер: Олександр Сапельняк

Голи: Прутян, 68, Яровий, 69, 76, з пенальті – Бойко, 43, 47

Попередження: Мілєсін, 64