Внічию 1:1 завершився один із центральних поєдинків 16-го туру друголігової першості України між горностаївським «Миром» та новокаховською «Енергією». Це було справжнє «ель-класико» Херсонщини. Матч дійсно кращих команд області, який тримав у напрузі тренерів та вболівальників до фінального свистка арбітра. Горностаївці після двох поспіль незрозумілих поразок з перших хвилин гри продемонстрували, що вони налаштовані рішуче і відразу захопили ініціативу. Їх перевага у першому таймі була більш ніж відчутною. Ось неповний перелік моментів, які постійно виникали біля воріт гостей.

11 хв. Іван Доценко виводить на ударну позицію Дениса Бондаренка. Той б’є  з правого кута штрафного майданчика. Воротар на місці.

13 хв. Масована атака господарів, в результаті якої Павло Чмеленко головою впритул розстрілює голкіпера, той блискуче реагує на удар, проте «шкіряний» після кількох рикошетів відскочив на Валерія Коверника. На жаль, хавбеку горностаївців бракує влучності.

35 хв. Гол!!! Чергова атака господарів. «Енергетики» нечемно обходяться в межах штрафного майданчика з Максимом Шмиголем. Арбітр призначає 11-метровий удар, який бездоганно реалізовує Денис Бондаренко – 1:0!

38 хв. Горностаївці продовжують  штурм воріт гостей. Черговий стандарт у виконанні Дениса Бондаренка  ледь не втілив у взяття воріт Андрій Сорокін.

41 хв. Мав забивати Артем Цурупін, але з вбивчої позиції пробив вище воріт.

Футболісти ж «Енергії» протягом першої 45-хвилинки не створили жодного моменту, обмежуючись лише активними діями на правому фланзі Дмитра Шастала.

Після перерви ситуація на полі змінилась докорінно. Новокаховчани значно додали в активності і пішла  гра на зустрічних курсах, з обопільними шансами на успіх.

55 хв. «Енергія» зрівнює рахунок. Після розіграшу кутового, м’яч на підборі опинився у Євгена Кравчука, той скинув його на Дмитра Шастала і вінгер гостей наче цвях вколотив «сферу» в дальній кут воріт Олександра Антоненка – 1:1!

62 хв. Олексій Красов з правого флангу прострілює на ближню стійку, там Іван Доценко випереджає захисників, але б’є головою неточно.

67 хв. Найреальніший момент аби забити в другому таймі мав Шастал, який замикаючи подачу Сергія Молочка з правого флангу головою влучив у поперечину.

69 хв. Цурупін після пасу Красова мав слушну нагоду забивати, але пробив поруч зі стійкою.

Заключні хвилини були наднапруженими. Команди з останніх  сил намагались вирвати перемогу. Проте всі спроби забити такий бажаний гол виявилися марними.

Отож нічия 1:1. «Мир» вкотре в цьому сезоні демонструє що команді набагато зручніше протистояти сильним опонентам.

Мир (Горностаївка) - Енергія (Нова Каховка) - 1: 1 (1:0)

15:30. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 300 глядачів

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)

Асистенти: Кирило Химиченко (Київ), Віктор Аврамчук (Київська область)

Резервний арбітр: Владислав  Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Олександр Журба (Донецьк)

Мир: Антоненко, Шмиголь, Іздебський (Бринько, 70), Чмеленко, Притиковський, Красов, Сорокін, Цурупін, Коверник (Шмат, 72), Бондаренко Денис, Доценко (Черніков, 75).

Запасні: Кулінич, Боровик, Савченко, Безпалов.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Енергія: Зелінський, Бондаренко Дмитро (Вакулінський, 46), Дедяєв (Россохатий, 75), Процишин, Махнєв, Ковальчук, Волков (Стеценко, 64), Кравчук, Шастал, Молочко, Бочак.

Запасні: Старченко, Жуков, Зінатуллін, Черняєв.

Головний тренер: Олег Федорчук.

Голи: Бондаренко Денис, 35, з пенальті - Шастал, 55.

Попередження: Сорокін,86,Бондаренко Денис,89-Процишин,27,Махнєв,37,Вакулінський,90+5

Дата: 11.10.17 в 09:34