Сім матчів поспіль «Мир» не знав гіркоти поразок. І ось ця приємна серія, на жаль, завершилась. В рамках 30-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» горностаївці поступилися на виїзді новокаховській «Енергії» з рахунком 0:2.

Початок гри не віщував такого підсумку для гостей. З перших хвилин аграрії взяли м’яч під свій контроль, діяли солідно та впевнено, створивши при цьому кілька небезпечних моментів. Особливо запам’ятався прохід Сергія Цибульського правим флангом з подальшим прострілом в штрафний майданчик, де на ближній стійці Олексій Бойко, випередивши захисників, переправляв «сферу» в ворота, але не вистачило лічених сантиметрів. Новокаховчани при першій же можливості також намагались йти в атаку. Проте нічого суттєвого не створивши, вони повели в рахунку. На 41-й хвилині Богдан Кірєєв подав кутовий в район 11-метрової позначки, де Кирило Процишин, вигравши повітряну дуель направив м’яч в бік воріт, де його якось необачно підкорегував, переправивши в сітку, Павло Чмеленко. Прикрий автогол. На цьому неприємності для «Миру» не закінчились. На початку другого тайму Сергій Цибульський в центрі поля жорстко зустрів Процишина. Арбітр зустрічі Олег Буяшов з Дніпра вирішив, що фол тягне на червону картку і залишив горностаївців у меншості.

Звісно, в такій ситуації завдання мирян вирівняти становище ускладнилось. Проте гості не полишали надій відігратись. І в кінці поєдинку вони мали зрівнювати рахунок. «Енергію» врятував голкіпер Дмитро Зелінський, який в блискучому стилі зреагував на удар головою Дениса Бондаренка з близької відстані. А в же в компенсований час, злий геній мирян Кирило Процишин, скориставшись обрізкою Олексія Красова, вивів на оперативний простір Романа Бочака і той не схибив.

«Енергія» (Нова Каховка) – «Мир» (Горностаївка) - 2: 0 (1:0)

12.05.2018. 30 тур. м Нова Каховка. Стадіон «Енергія». 1100 глядачів.

Суддя: Олег Буяшов (Дніпро)

«Енергія»: Зелінський, Плутенко, Грабець (Россохатий, 57), Махнєв, Процишин, Росляков, Кірєєв (Бондаренко Дмитро, 79), Волков, Вакулінський (Зінатуллін, 74), Молочко, Бочак. Запасні: Агаларов, Дєдяєв, Черняєв, Прокіпчук. Головний тренер: Олег Федорчук.

«Мир»: Кулініч, Томенко, Іздебський, Шмиголь, Шестипалов (Бондаренко Денис, 63), Цибульський, Бойко, Кривич (Красов, 65), Доценко, Чмеленко, Сорокін (Пятов, 74). Запасні: Гордецький, Безпалов. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Голи: Чмеленко, 41, в свої ворота, Бочак, 90 + 2

Попередження: Кірєєв, 42, Россохатий, 79 - Сорокін, 19, Кривич, 55