2
1
17
7

Внічию 1:1 завершився матч  21 – го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» між ФК «Дніпро» та горностаївським «Миром».

Слід зазначити, що горностаївці провели цю зустріч на дуже пристойному рівні, ні в чому не поступившись легендарному клубу, а в деяких моментах навіть його переважаючи. Особливо мирянам вдався перший тайм, який вони виграли. На 31-й хвилині передачею з правого флангу Андрія Сорокіна вміло скористався Сергій Цибульський. Могли гості піти на перерву і з більш зручним для себе рахунком, але Денис Бондаренко та Павло Чмеленко свої шанси змарнували. Господарі також мали кілька моментів для взяття воріт, проте їм на заваді стали впевнені дії захисту та воротаря «Миру» Артема Кулінича.

В другому таймі візуально активніше виглядав «Дніпро», але дії горностаївців були більш осмисленішими та гострішими. Постійну небезпеку створював активний Іван Доценко. Господарі ж більше покладались на індивідуальні дії своїх футболістів. І саме за рахунок цього вони і вирівняли становище. На 84-й хвилині Арсентій Дорошенко пройшов з м’ячем ледь не півполя і метрів з 20 – ти невідпорно пробив – 1:1.

Кінцівка вийшла, звичайно ж, валідольною. Дніпряни на куражі понеслись забивати другий гол. Одного разу «шкіряний» після пострілу все того ж Дорошенка навіть влучив у стійку.

ФК «Дніпро» (Дніпро) – ФК «Мир» (Горностаївка) - 1: 1 (0:1) 14:00. м Дніпро. «Дніпро-Арена»

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти: Євген Гашков (Чернівці), Віктор Галінец (Рівне)

Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)

Інспектор: Сергій Шкільний (Київська область)

Дніпро: Баштаненко, Бондар (Піддубний, 82), Палюх, Кіричук, Семенов, Вергун (Дорошенко, 64), Ільїн, Костишин (Михайленко, 85), Назарина, Назаренко, Довбик. Запасні: Пономаренко, Кулінич, Тарадуда, Войтиховський.

Головний тренер: Олександр Поклонський

Мир: Кулінич, Шмиголь, Рафальський, Чмеленко, Притиковський (Боровик, 90 + 3), Сорокін, Бондаренко, Цибульський (Цурупін, 90 + 1), Красов (Коверник, 87), Бринько, Доценко. Запасні: Антоненко, Черніков, Савченко, Шмат.

Головний тренер: Олександр Сапельняк