Після двоматчевої поспіль голевої «засухи» та невеличкої порціі критики, яка пролунала на адресу футболістів «Миру», на поєдинок 25 туру проти миколаївського «Суднобудівника» команда вийшла надмотивованою і буквально знищила суперника з рахунком 5:0!
З перших хвилин зустрічі господарі захопили ініціативу, діючи швидко, рішуче, злагодженно, легко створюючи моменти біля воріт «корабелів». І гол не забарився. На 26-й хвилині Андрій Сорокін з місця правого інсайду виконав черговий стандарт в напрямку дальньої стійки воріт миколаївців, де на м’яч вже чатував Денис Притиковський і головою точним ударом не залишив жодного шансу голкіперу – 1:0!
Швидко відзначившись, миряни не збавили обертів і на 38-й хвилині Олександр Бринько стрімко промчав лівим флангом і зробив чудову прострільну передачу на Івана Доценка. Той не схибив – 2:0!

В другому таймі горностаївці продовжили тиснути на оборону суперника і та, в підсумку, не витримала, пропустивши ще тричі. На 71-й хвилині Олексій Бойко головою втілює у забитий м’яч асист від Івана Доценка – 3:0! Майже відразу Сергій Цибульський виходить сам на сам з воротарем, технічно його перекидає, проте на самісінькій лінії воріт «сферу» зупиняє руками Кирило Ратушний. Червона картка та 11-метровий. Удар з «позначки» у Цибульського вийшов бездоганним – 4:0! А довершив погром на 86-й хвилині Іван Доценко, який майстерно скористався неузгодженістю дій голкіпера та захисту миколаївців – 5:0!

По закінченню гри, вже за доброю традицією, керівництво агрофірми «Мир» вручило грошові премії кращим гравцям матчу за амплуа. Отож, кращим воротарем зустрічі спеціальне журі визнало Артема Кулініча (ФК «Мир»), захисника Романа Мізернюка («Суднобудівник»), півзахисника Дениса Притиковського (ФК «Мир»), нападника Олексія Бойка (ФК «Мир»).

«МИР» (Горностаївка) - Суднобудівник (Миколаїв) - 5: 0 (2:0).

14.04.2018. 25 тур. Горностаївка. Стадіон «Затис». 200 глядачів.

Суддя: Пономаренко Максим (Одеса)

«Мир»: Кулініч, Гаврилюк, Чмеленко (Іздебський, 84), Притиковський, Бринько (Пятов, 76), Сорокін (Томенко, 66), Шестипалов (Бондаренко, 46), Цибульський, Бойко, Кривич (Шмиголь, 59), Доценко. Запасні: Гордецький, Красов. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

«Суднобудівник»: Котляров, Ратушний, Мізернюк, Частоколяний, Зайчек, Кірієнко, Носов, Задера, Дмітрієв, Бобелюк, Гагулін (Малярчук, 75). Запасні: Мамедов, Жуков. Головний тренер: Денніс Люкенс.

Голи: Притиковський, 26, Доценко, 38, 86, Бойко, 71, Цибульський, 74 (з пенальті).

Попередження: Частоколяний, 5, Мізернюк, 29, Сорокін, 62

Вилучення: Ратушний, 73