Нульовою нічиєю завершився матч 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги «Б» між одноосібним лідером турніру харківським «Металістом 1925» та горностаївським «Миром».

Після зміни на тренерському містку і кількох вдалих матчів мирян вболівальники, керівництво клубу мали всі підстави розраховувати на позитивний результат у цьому поєдинку. Та все ж  розуміли, що зробити це буде дуже не просто. Але очевидно, що Олександр Сапельняк знайшов спільну мову з гравцями і команда знову, продемонструвавши свої найкращі якості, зуміла здобути важливе очко у логові фаворита.

Перший тайм, загалом, пройшов у рівній боротьбі. Можливо візуально десь здавалося, що харків’яни  на правах господарів більше володіють територією. Проте користі з цього вони мали не багато. Горностаївці, майстерно відрізавши головного забивалу ліги Сергія Давидова (вже наколотив 16 голів) від м’яча, практично нічого не дозволили «Металісту 1925» створити біля власних воріт. А ті напівмоменти, що мали Владислав Краєв, Сергій Романов, Юрій Буличов стали лише розминкою для нашого голкіпера Артема Кулінича. Миряни відповідали контратаками, які вміло розганяли Володимир Черніков та Андрій Сорокін. Та очевидних шансів, за виключенням небезпечного пострілу Сергія Цибульського теж не мали.

Другий тайм господарі почали дуже активно. Проте організований захист мирян зводив нанівець всі їхні зусилля. Дуже впевнено діяв і воротар Артем Кулінич.

Горностаївці ж вперто шукали свій момент в контратаках. І ледь не знайшли його. На 66-й хвилині після прострілу Сергія Цибульського, м’яч  рикошетом від Філіпа Ларрі Хамільтона – Роллінгса влучив у стійку воріт харків’ян. Шкода!!!

В кінці зустрічі у господарів почали здавати нерви. Уже в компенсований арбітром час був вилучений з поля Олександр Жданов, який елементом з області у-шу брутально атакував Цибульського. Нашого вінгера з закривавленою головою довелося замінити.

Отже, почесна нічия 0:0, яка залишила «Мир»  на п’ятій сходинці турнірної таблиці.

Цікаво, що горностаївці майже всі матчі з командами, які займають місця з першого по восьме виграли. Можемо лише констатувати, що якби не прикрі осічки з аутсайдерами бути б мирянам серед лідерів.

24 вересня 2017 г. Харьков. Стадіон "Металіст". Початок матчу 17:00. 6600 глядачів. + 19 ° C

Арбітр - Олег Буяшов (Днепр)

Ассистенти арбітра - Сергій Старча (Київ) і Сергій Соботюк (Житомир)

Четвертий арбітр - Олександр Афанасьєв (Харків)