На стадії 1/16 фіналу розіграшу Кубку України завершив свої виступи «Мир». Це сталося після поразки на власному полі від петрівського «Інгульця» - 0:3.

Команди розпочали жваво і вже на 8-й хвилині горностаївці мали відкривати рахунок, але блискуче зіграв голкіпер гостей Антон Ситников, коли після передачі Михайла Кривича сам на сам виходив Олексій Бойко, а до цього арбітр Олександр Афанасьєв з Харкова трактував падіння в штрафному «Інгульця» як симуляцію Сергія Цибульського. Поступово представники Першої ліги захопили ініціативу і в кількох епізодах явно вибачили мирян, не реалізувавши гольові моменти. Проте постріл зі штрафного Іллі Коваленка, який обвів стінку на 20-й хвилині, вийшов влучним – 0:1.

Після перерви миряни активізувалися. І в ці хвилини футболістам «Інгульця» було непереливки. Непогані можливості забити втратили Олексій Бойко, Дмитро Волков, Сергій Цибульський, Михайло Кривич. Коли здавалося горностаївці ось-ось дотиснуть свого суперника, жахливої помилки припустився їх центральний захисник Павло Чмеленко, який на рівному місці втратив м’яч і Ніка Січінава цим скористався, реалізувавши вихід сам на сам з воротарем – 0:2.

Після цього господарям вже важко було повернутися у гру. Гості ж в компенсований час забили втретє. Здавалося, які питання? Більш досвідчена команда впевнено переграє свого опонента. На жаль, запитання залишились. І головне, це тема арбітражу в цьому матчі. Те, що майже кожне єдиноборство трактувалося на користь гостей, ми опустимо. Звернемо увагу лише на не призначення паном Афанасьєвим двох абсолютно легітимних 11-метрових ударів після явних порушень правил гостями в межах карної зони на Цибульському та Кривичу. Великі сумніви викликає і штрафний удар, після якого петрівці відкрили рахунок. Ось і маємо, мінімум три результативні помилки, які побачили всі, крім рефері. І знаєте перше, що спадає на думку, то це явно не низька кваліфікація Афанасьєва, а напевне, щось інше…

“Мир” (Горностаївка) – “Інгулець” (Петрове) – 0:3 (0:1). 26.09.2018. Горностаївка. «Затис»

“Мир”: 21.Віталій Онопко, 10. Олександр Бринько, 17. Павло Чмеленко, 3. Олександр Томенко, 18. Павло Мєлєсін (22.Олексій Болобан, 35), 7.Сергій Цибульський, 6. Ілля Шестіпалов (24.Іван Доценко, 69), 8.Дмитро Волков, 11. Михайло Кривич, 20. Юрій Малєй (15.Владислав Савченко, 75)9. Олексій Бойко – К.

Головний тренер – Олександр Сапельняк

“Інгулець”: 1.Антон Ситников, 3.Роман Гончаренко, 16.Артур Новотрясов, 15.Гіоргі Кобуладзе, 95.Ігор Коцюмака, 11.Арманд Кен Елла-к (77.Ярослав Гоменко, 81),  49.Ніка Січінава, 13.Ілля Коваленко, 25.Олександр Козак (99.Каміль Хучбаров, 66), 17.Станіслав Передистий, 20.Артем Козлов.
Головний тренер – Сергій Лавриненко

Голи: 0:1 Коваленко (20), 0:2 Січінава (75), 0:3 Хучбаров (90+3).

Попередження: Цибульський (3).

Дата: 28.09.18 в 10:23