Генеральний спонсор :
агрофірма «мир»
Офіційна сторінка
Футбольного клубу «Мир»
турнірна таблиця
Команда
В
Н
П
О
«Кремінь»
2
2
0
8
«Гірник»
2
1
1
7
«Кристал»
2
1
1
7
«Реал Фарма»
2
1
1
7
«Таврія-Сімферополь»
1
3
0
6
«Енергія»
1
2
1
5
«Металург»
1
1
2
4
«Миколаїв-2»
1
1
2
4
«Мир»
1
0
3
3
«Нікополь»
1
0
3
3

P.S

Матч завершився, але гіркий осад від суддівського свавілля залишився. Протягом всієї гри арбітр зустрічі Дмитро Осауленко з Києва практично кожне єдиноборство між суперниками трактував неоднозначно, з перших хвилин посадивши горностаївців на свисток. Але верхом цинізму та упередженості стався епізод за рахунку 1:1, коли нападник «Миру» Іван Доценко виходив в межах штрафного майданчика господарів на ударну позицію, проте захисник «Таврії» застосувавши прийом з області японської боротьби сумо не дозволив форварду завершити атаку. Свисток Осауленка, звісно, промовчав.

Не претендую на істину, але найчастіше такі речі відбуваються у матчах «Миру» саме з сімферопольською командою, коли арбітри відверто симпатизують кримчанам. Це не може не наводити на певні роздуми.

Шкода, звичайно, що в українському футболі до сих пір на першому місці не сама величність Гра, а навколо футбольні негативні явища, які просто на корню вбивають бажання у небайдужих до футболу людей розвивати цю прекрасну гру. Шкода , звичайно!!!

Дата: 30.07.18 в 10:28
135 переглядів
Останні додані новини на сайті
Вход на сайт
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Новый пользователь

Вход через

Заказ звонка
Быстрый заказ