P.S

Матч завершився, але гіркий осад від суддівського свавілля залишився. Протягом всієї гри арбітр зустрічі Дмитро Осауленко з Києва практично кожне єдиноборство між суперниками трактував неоднозначно, з перших хвилин посадивши горностаївців на свисток. Але верхом цинізму та упередженості стався епізод за рахунку 1:1, коли нападник «Миру» Іван Доценко виходив в межах штрафного майданчика господарів на ударну позицію, проте захисник «Таврії» застосувавши прийом з області японської боротьби сумо не дозволив форварду завершити атаку. Свисток Осауленка, звісно, промовчав.

Не претендую на істину, але найчастіше такі речі відбуваються у матчах «Миру» саме з сімферопольською командою, коли арбітри відверто симпатизують кримчанам. Це не може не наводити на певні роздуми.

Шкода, звичайно, що в українському футболі до сих пір на першому місці не сама величність Гра, а навколо футбольні негативні явища, які просто на корню вбивають бажання у небайдужих до футболу людей розвивати цю прекрасну гру. Шкода , звичайно!!!

Дата: 30.07.18 в 10:28