1
17
7

«Металург» 2:0 «Мир»

Вдруге поспіль програв «Мир». Цього разу горностаївці в рамках 15-го туру доволі сенсаційну в гостях поступилися аутсайдеру першості запорізькому «Металургу» 0:2, пропустивши в кожному таймі по м’ячу.

Спочатку на 28 –й хвилині гострий випад господарів досяг мети – по лівому флангу пройшов Максим Башинський  і прострелив в штрафний майданчик, м’яч заметушився в штовханині біля воріт і в підсумку відскочив до Олега Єфимчука , який несильним, але влучним ударом спрямував його в сітку. А на 66-й хвилині Сергій Керножицький вдало зіграв на перехопленні в центрі поля і пройшовши кілька метрів пробив, захист «Миру»  удар заблокував, проте на добивання першим встиг Денис Бережний, який і вразив ціль – 2:0. А що ж гості? Вони на протязі всієї гри  володіли територіальної перевагою, але діяли доволі прямолінійно, в основному за рахунок банальних навісів. Такі спроби впевнено нейтралізовувала  оборона «Металурга», а інших, більш дієвих аргументів в арсеналі горностаївців, на жаль, не знайшлося.

В підсумку прикра та неочікувана поразка.

Металург (Запоріжжя) - Мир (Горностаївка) - 2: 0 (1:0)