Звичайний календарний матч 19- го туру друголігової першості між миколаївським «Суднобудівником» та горностаївським «Миром» мав для гостей особливий підтекст. Адже саме дивна домашня  поразка в першому колі від «корабелів» призвела до відставки тодішнього головного тренера команди Віктора Богатиря.  Зрозуміло, що миряни були налаштовані на реванш. І він їм вдався. Напружене протистояння завершилося мінімальною перемогою «Миру» - 0:1!

З перших хвилин, не звертаючи увагу на важке поле, горностаївці захопили ініціативу і досить швидко досягли успіху. На 15-й хвилині Олександр Бринько в боротьбі з Романом Кретовим заволодів м’ячем і скинув його під удар Денису Бондаренку, який не входячи в штрафний майданчик влучно поцілив в нижній кут воріт Ігоря Шилова. Повівши в рахунку миряни не збавляли обертів, але до особливих загроз справа не доходила.

Після перерви миколаївці активізувались, проте витримавши тиск господарів, «аграрії» вирівняли гру і в подальшому впевнено контролювали її хід. Мали підопічні Олександра Сапельняка   і декілька гострих моментів, аби не доводити зустріч до нервової кінцівки. На жаль, Сергій Цибульський не використав вихід віч-на-віч з воротарем, а Денис Притиковський, замикаючи простріл Бринька, головою влучив у стійку.

Ця перемога, зважаючи на поразку одеської «Реал Фарми», дозволила «Миру» з 30-ма набраними очками переміститись на уже звичне для себе 5 місце.

«Суднобудівник» (Миколаїв) – «МИР» (Горностаївка) - 0: 1(0:1)  28.10.2017.14:00. м Первомайськ. Центральний міський стадіон ім. Кривицького.

Арбітр: Андрій Холявко (Львів)

Асистенти: Олександр Беркут (Сімферополь), Олексій Гірс (Одеса)

Резервний арбітр: Андрій Єремєєв (Миколаїв)

Інспектор: Олександр Кревський (Вишгород)

«Суднобудівник»: Шилов, Мізернюк, Куянов (Безуханич, 19), Кретов (Горінов, 46), Зайчек, Ратушний, Гончаров, Севодняев, Котов (Дмітрієв, 59), Носов, Гагулін (Частоколяний, 78). Запасні: Задерей, Жуков, Малярчук. Головний тренер: Денніс Люкенс.

«МИР»: Кулінич, Шмиголь, Рафальський, Притиковський, Чмеленко, Бринько, Сорокін, Красов (Ковернік, 76), Цурупін (Шмат, 68), Цибульський, Бондаренко. Запасні: Савченко, Антоненко, Гордецький, Боровик, Безпалов. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Гол: Бондаренко, 15

Дата: 30.10.17 в 11:06