«Жемчужина Одеса»
« Балкани Зоря»
«Нива-В Вінниця»
«Мир Горностаївка»
«Енергія НК Нова Каховка»
«Тепловик Івано-Франківськ»
« Нікополь-НПГУ Нікополь»
«Іллічівець-2 Маріуполь»
« Суднобудівник Миколаїв»
«Арсенал-Київщина Біла Церква»

«МИР» - «Енергія» - 0:0

Матчі між географічними сусідами завжди стоять осторонь. Адже в цих поєдинках на першому плані принциповість. Не є виключенням і протистояння давніх друзів-суперників: горностаївського «Миру» і  новокаховської «Енергії». Тому матч 32 туру чемпіонату України серед команд Другої ліги викликав підвищений інтерес з боку глядачів. Стадіон в Горностаївці був переповнений. І футболісти віддячили їм напругою, самовідданістю, жагою боротьби на полі. Хоча  голів вболівальники не побачили нікого ця гра не залишила байдужим.

В першому таймі точилася рівна боротьба. На початку невеличкою перевагою володів «МИР», в кінцівці агресивнішими виглядали гості.

На 15-й хвилині напівнавіс Олександра Томенка з правого флангу ледь не замкнув Іван Доценко. Не вистачило якоїсь миті аби підставити ногу. «Енергія» відповіла кутовим від Андрія Дедяєва і ударом головою з близької відстані Дмитра Шастала.

На 42-й хвилині стався найбільш небезпечний момент в першій половині гри. Настирний Роман Бочак прорвався лівим флангом і вийшов на ударну позицію, пробивав в ближній кут, але Артем Кулінич врятував господарів, відбивши «смугастого» на кутовий. Гостро виходив на оперативний простір Шастал, проте Павло Чмеленко ціною жовтої картки ліквідував загрозу.

Другу половину гри за інерцією активніше розпочали енергетики. Запам’ятався дальній постріл Тараса Ковальчука і видовищний стрибок за м’ячем Кулінича.

Ближче до завершення гри миряни за рахунок швидких контратак  створили дві реальні можливості забити. Але спочатку Роман Фатій надто зблизився з голкіпером і не зміг того переграти, а згодом Іван Доценко змарнував гарну нагоду, поспішно пробивши по воротах.

І все ж останнє слово мало бути за «Енергією». Вже на третій компенсованій хвилині Бочак увірвався в штрафний майданчик мирян і виклав передачу – цукерочку на Сергія Молочка. Але той неймовірним чином не влучив у порожні ворота з 3-х метрів.

Мир  (Горностаївка) - Енергія (Нова Каховка) - 0: 0

Мир: Кулінич, Шмиголь (Шмат, 79), Рафальський, Чмеленко, Притиковський, Цурупін, Томенко, Ден.Бондаренко, Фатій, Савченко (Хорольський, 69), Доценко. Запасні: Завгородній, Тищенко, Вакуленко, Шваб. Головний тренер: Віктор Богатир.

Енергія: Старченко, Прокіпчук, Стеценко, Квачев, Процишин, Дедяєв, Волков, Ковальчук, Шастал, Россохатий (Молочко, 58), Бочак. Запасні: Зелінський, Дм.Бондаренко, Грабець, Пільтенко, Гайдаєнко, Мись. Головний тренер: Олег Федорчук.

Попередження: Рафальський, Цурупін - Бочак, Молочко, Стеценко.

18:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 500 глядачів.

Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське).

Асистенти: Микола Кузьменко (Київ), Василь Остапчук (. Суми)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка).

Інспектор: Олександр Кревський (Київ).

Дата: 23.05.17 в 20:29