Друге коло чемпіонату України серед команд Другої ліги групи «Б» горностаївський «Мир» розпочав домашнім матчем з ФК «Нікополь», командою, яка вже в нинішньому сезоні, що не так давно розпочався, набула статусу вкрай незручного суперника. Адже дві зустрічі, які вже відбулись, завершились для мирян  не зовсім вдало. І якщо матч поточної першості вдалося звести внічию 0:0, то в кубковому двобої наші футболісти взагалі примудрилися поступитися, пропустивши єдиний м’яч наприкінці додаткового часу. І ось третє побачення. Скажу відверто: « Гості дещо розчарували» . Оскільки скласти гідну конкуренцію «Миру», гра якого останнім часом  набула обертів, їм виявилося явно не до снаги. Звідси і підсумок – 3:0 на користь горностаївців.

Лише в першому таймі точилася більш-менш рівна боротьба. Команди спромоглися на два гострих моменти. Спочатку на 18-й хвилині Михайло Кривич, виконуючи штрафний біля лівої бокової бровки а-ля Шевченко ледь не закинув «шкіряного» за комірець Артему Куліничу, а на 45-й хвилині Сергій Цибульський  з правого флангу навісив  в район 11- метрової позначки на Івана Доценка, той виграв повітряну дуель у захисника, не поціливши у верхній кут воріт Ігоря Гришина.

В другому таймі миряни, вислухавши настанови Олександра Сапельняка, значно додали в активності і вже на 49-й хвилині Володимир Черніков замкнув на лівій дальній стійці чудову передачу Олександра Боровика - 1:0!

За кілька хвилин Доценко небезпечно пробивав,  але трохи зависоко. Поступово атакувальний запал господарів вщух, проте вони впевнено контролювали хід поєдинку. Наприкінці ж  матчу нікопольчани не витримавши темп гри  посипалися. На 75-й хвилині Цибульський чудово пробиває з лету. Гришин в неймовірному стрибку кінчиками пальців переводить м’яч на кутовий.  На 80-й хвилині Цибульський , одержавши «кулю» в центрі поля пасує на Івана Доценка, той на швидкості елегантно обігрує захисника, входить в штрафний майданчик і не залишає шансів голкіперу – 2:0! А за дві хвилини Володимир Черніков, якого партнери вивели сам – на – сам з воротарем, встановлює підсумковий рахунок – 3:0!

Друга поспіль перемога «Миру»!

«Мир» (Горностаївка) – ФК «Нікополь» (Нікополь) – 3:0 (0:0). 17.09.2017.

16:30. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 200 глядачів. Оцінка поля – 4.

Арбітр: Олександр Тітов (Донецьк)

Асистенти: Олександр Беркут (Сімферополь), Олексій Гірс (Одеса)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Валерій Лисакевич (Харків)

Голи: Черніков, 49, 84, Доценко, 80.

Попередження: Сорокін,42, Черніков,90+1

Нікополь: Гришин, Адаменко Віктор (Доля, 65), Дегтярьов, Мілєсин, Шмигельський, Косиненко (Донець, 52), Адаменко Василь, Шестипалов, Кривич, Пільтенко, Воронін. Запасні: Петриченко, Коломоєць, Каранедов. Головний тренер: Григорій Варжеленко.

Мир: Кулінич, Притиковський, Іздебський, Шмиголь(Чмеленко,88), Бринько, Сорокін( Рафальський,83), Савченко(Черніков,46), Боровик(Шмат,67), Бондаренко, Цибульський(Красов,87), Доценко. Запасні : Антоненко, Коверник. Гол. Тренер: Олександр Сапельняк

Дата: 18.09.17 в 17:58