0
0
0

«Мир» у фіналі!

В Херсоні на полі з штучним покриттям КДЮСШ «Освіта» проходять ігри Відкритого Кубку Федерації футболу АР Крим – 2018. Вже завершились змагання на груповому етапі. В квартеті «А» тріумфував чинний володар даного трофею горностаївський «Мир», який тепер в очному протистоянні захищатиме свій титул в матчі з переможцем групи «В» херсонським «Кристалом».

Свій перший матч на турнірі «Мир» зіграв з новотроїцькою «Таврією». Досить підвищений інтерес до цієї гри обумовлювався тим, що зустрічались команди з одного району, тим більше керівники не так давно реанімованої «Таврії» не приховують своїх амбітних планів на майбутнє. Проте скласти гідну конкуренцію досвідченим горностаївцям їм виявилося не до снаги. І якщо в першому таймі ще точилася більш-менш рівна боротьба (1:1), то після перерви перевага мирян вже носила тотальний характер. В підсумку 6:2 на користь «Миру». М’ячі у переможців забивали Ілля Шестипалов,27, Денис Бондаренко,48, Олексій Бойко,70, Олексій Красов,72, Максим Шмиголь,84, Д. Савін,47, автогол.

Не мали особливих проблем горностаївці і в зустрічі з «Колосом - ОТГ»(Асканія Нова) – 4:2! (хет-трик в активі Олексія Бойка,8,18,27, Олексій Красов,21 ).

В третьому турі «МИР» зустрічався з сімферопольською «Таврією», яка також здобула максимальну кількість балів, але поступалася нашим футболістам за різницею забитих і пропущених м’ячів. Тож горностаївцям для виходу у фінал достатньо було нічиєї. І миряни з цим завданням успішно впорались, зігравши 1:1. Команди обмінялись голами в кінці першого тайму. Рахунок на 39 – й хвилині відкрили кримчани, скориставшись 11-метровим, який реалізував Максим Логвиненко. Але буквально, за мить, на 43-й хвилині Олексій Красов відновив статус-кво.

Дата: 19.03.18 в 09:30