Коротким виявилося літнє міжсезоння. Уже 25-го червня футболісти горностаївського «Миру» зібралися на власній тренувальній базі і розпочали підготовку до нового сезону. В рамках першого збору було також зіграно один контрольний матч. Спаринг-партнером виступила команда з чемпіонату Херсонської області «Кронау» з Високопілля. Гра завершилась з рахунком 8:0 на користь мирян (по два голи забили Іван Доценко та Олексій Бойко). Першим новачком став півзахисник Павло Мілєсін (1994 р. н., ФК «Нікополь»). На перегляді також перебуває ціла група футболістів. Ті, хто зможе довести свою профпридатність тренерському штабу, замінить в складі гравців, які по закінченню минулої першості з різних причин пішли з команди.

Наразі на футболістів «Миру» чекає невеличка відпустка. А далі другий тренувальний збір, який пройде з 5 по 13 липня .

Дата: 03.07.18 в 10:42