На канікули йдемо пятими.

В останньому 22-му турі перед зимовою перервою горностаївський «Мир» приймав лідера першості серед команд Другої ліги південно-східної групи СК «Дніпро - 1» і програв 1:4.

Цей матч відбувався напередодні Дня працівників сільського господарства і зрозуміло було бажання господарів не тільки завершити 2017 рік на мажорній ноті, а і привітати зі святом  перемогою своїх односельчан. На жаль, не вийшло.

Якщо дивитись на рахунок  зустрічі, то може скластись оманливе враження, що для дніпрян матч став легкою прогулянкою. Але це не зовсім так. Горностаївці на протязі всієї гри намагались гідно протистояти фавориту змагань. Проте невимушені помилки в обороні та більш висока індивідуальна майстерність дніпрян призвели до поразки. Особливо красномовним виглядає другий забитий гол у виконанні гостей, коли гравець юнацької збірної України Владислав Супряга за рахунок швидкості та дриблінгу неймовірним чином протаранив весь захист мирян.

Чи мали шанси горностаївці на позитивний для себе результат?

-          Звичайно. Але лише за умови максимальної концентрації в організації гри та ефективності при завершенні атак. Можемо констатувати, що якби більш майстернішими були Сергій Цибульський (двічі) та Олександр Бринько, які не змогли реалізувати слушні нагоди для взяття воріт, можливо хід поєдинку розгорнувся б за зовсім іншим сценарієм. А так єдине, на що спромоглися аграрії, це реалізувати 11-метровий (Денис Бондаренко) за фол в карній зоні гостей проти Цибульського.

Після цього поєдинку, який вінчав святковий феєрверк, футболісти «Миру» залишились з 34 заліковими пунктами і йдуть на зимові канікули п’ятими в турнірній таблиці.

Мир (Горностаївка) - СК Дніпро-1 (Дніпро) - 1: 4 (1:3). 13.00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис»

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)

Асистенти: Віктор Попков (Донецьк), Олексій Преснухін (Маріуполь)

Резервний арбітр: Ігор Жосан (Херсон)

Інспектор: Борис Трач (Тернопіль)

Мир: Антоненко, Шмиголь (Коверник, 69), Рафальський, Чмеленко, Притиковський, Бондаренко, Красов, Сорокін, Бринько, Цибульський, Доценко, (Цурупін, 46). Запасні: Гордецький, Боровик, Шмат, Савченко, Черніков.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Дніпро-1: Юрчук, Бровченко (Шаповалов, 84), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко, Когут (Ляшенко, 30; Бєляєв, 66), Сніжко, Поплавка (Войцеховський, 63), Хучбаров (Захарків, 85), Супряга. Запасні: Варцаба, Сула.

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Голи: Бондаренко, 45 + 1 (пен.) - Супряга, 9, 17, Логінов, 31, Войцеховський, 81

Дата: 20.11.17 в 10:16