Неоднозначно розпочав новий сезон "Мир". Стартували горностаївці в матчі 1/64 фіналу Кубку України в гостях з ФК " Нікополь" і здобули переконливу перемогу 4:1! Вже в першому таймі наші земляки відвантажили супернику 4 голи (Олексій Бойко, 7, Олександр Голядинець, 14, Михайло Кривич, 33, Сергій Цибульський, 41) і лише в другому, дещо збавивши оберти, дозволили собі пропустити 1 м'яч (Сергій Мандровський, 78).

Тож, матч першості з тими ж нікопольчанами очікувався вболівальниками з неабияким оптимізмом. Але по суті, на жаль, вийшло все з точністю до навпаки. З перших хвилин поєдинку не залагодилась гра у мирян. Величезна кількість браку в передачах зводила нанівець більшість атак господарів. До того ж, справжній кураж впіймав голкіпер гостей Богдан Петриченко, який здійснив кілька немовірних сейвів, врятувавши свою команду після ударів Івана Доценка, Олексія Бойка, Павла Чмеленка тощо. І як дуже часто трапляється в таких випадках, чи не єдина вилазка футболістів з Нікополя до володінь горностаївців завершилась результативно. На 70-й хвилині Олександр Бринько на куту власного штрафного майданчика сфолив і Богдан Шмигельський не без долі фарту зі стандарту влучив у ближній кут воріт Костянтина Гордецького - 0:1!

Часу, аби хоча б відігратись у господарів було вдосталь. Проте горезвісна неточність у завершальній фазі атак цього зробити не дозволила.

В підсумку, всього за кілька днів ейфорія перемоги змінилась на розчарування від гіркоти поразки.

Кубок України.

1/64 фіналу

ФК "Нікополь" - "Мир" - 1:4 (0:4). 18.07.2018. Нікополь. "Електрометалург". +25°С. 400 глядачів.

Арбітр О. Титов (Донецьк).

ФК " Нікополь": Петриченко, Твердоух (к), Омельченко, Таряник, Донець, Білий (Дмитрієв, 44), Адаменко, Шмигельський, Доля (Ботвинко, 69), Бурковський (Мандровський, 46), Воронін.

Гол. тр.: Георгій Варжиленко.

"Мир": Гордецький, Шмиголь, Шестипалов, Цибульський, Волков (Томенко, 66), Бойко, Кривич (Бринько, 46), Голядинець, Доценко (Пильтенко, 86), Чмеленко (к), Мілєсін.

Гол. тр.: Олександр Сапельняк.

Голи: Бойко, 7, Голядинець, 14, Кривич, 33, Цибульський, 41, Мандровський, 78.

Попередження: Бурковський, 13, Адаменко, 51, Шмигельський, 58, Мандровський, 70, Шмиголь, 90+3.

Чемпіонат України. 2 ліга (Б)

1 тур

" Мир" - ФК "Нікополь" - 0:1 (0:0). 21.07.2018. Горностаївка. "Затис"

Арбітр: К. Заброда (Київ)

Мир": Гордецький, Шмиголь, Шестипалов (П'ятов, 79), Цибульський, Волков (Пильтенко, 79), Бойко, Бринько (к), Кривич,  Голядинець (Мілєсін, 75), Доценко (Савченко, 73), Чмеленко.

Гол. тр.: Олександр Сапельняк

ФК " Нікополь": Петриченко, Твердоух (к), Дмитрієв, Омельченко (Доля, 57), Таряник, Донець, Адаменко, Шмигельський (Касьянов, 85), Ботвинко,  Бурковський, Мандровський (Воронін, 52).

Гол. тр.: Георгій Варжиленко.

Гол: Шмигельський, 70.

Вилучений: Бринько, 90.