Непростою видалась для горностаївського «Миру» перемога у матчі 31-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» над відвертим аутсайдером першості запорізьким «Металургом» - 3:1. Лише наприкінці зустрічі мирянам вдалося схилити шальки терезів на свою сторону. А до цього на полі точилася нервова гра, з тотальною перевагою господарів і купою невикористаних моментів з їхнього боку. Особливо не таланило форварду Олексію Бойку, який не реалізував щонайменше три виходи сам-на-сам з голкіпером. Символічно, що саме він на 70-й хвилині, скориставшись відмінною скидкою Івана Доценка, відкрив рахунок у матчі. Щоправда за п’ять хвилин гості несподівано відігрались. Після подачі з кутового Микити Сентябова і подальшої метушні в штрафному майданчику мирян м’яч у власні ворота заніс Олександр Томенко. Такий перебіг подій дещо шокував як вболівальників так і самих гравців «Миру». Але в даному випадку горностаївцям трішки пощастило. Адже буквально відразу вони знову вийшли вперед. Передачею Олександра П’ятова з правого флангу дотепно скористався Іван Доценко. А на 87-й хвилині всі питання щодо переможця гри зняв шедевральний дальній постріл Іллі Шестипалова.

«МИР» (Горностаївка) - Металург (Запоріжжя) - 3: 1 (0:0) 19.05.2018. 31 тур. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 150 глядачів. Суддя: Людмила Тельбух (Дніпро)

«МИР»: Кулініч, Томенко, Іздебський (Шестипалов, 71), Шмиголь, Бринько, Бойко, Кривич (Красов, 76), Доценко, Чмеленко, Пятов, Притиковський. Запасні: Гордецький, Безпалов, Бондаренко, Сорокін. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Металург: Тєлєнков, Некрасов, Керножицький, Божий, Мартиненко (Трофимчук, 81), Башинський (Нападайло, 90 + 1), Курусь, Сентябов, Радомський (Бережний, 86), Черніков (Шовкун, 73), Попов. Запасні: Чумак, Богатченко. Головний тренер: Андрій Богатченко.

Голи: Бойко, 70, Доценко, 77, Шестипалов, 88 — Томенко, 75, в свої ворота Попередження: Іздебський, 38, Шмиголь, 42, Притиковський, 67, Бринько, 74 - Сентябов, 32, Керножицький, 45 + 1

Дата: 21.05.18 в 09:39