5
3
19
18

Доволі несподіваної поразки з рахунком 1:3 зазнали футболісти горностаївського «Миру» в матчі 29-го туру з «Арсеналом-Київщиною» з Білої Церкви. Команді, якій ще ніколи в історії не програвали. Але цього разу сталося так, як сталося.

З перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що легкої прогулянки горностаївцям очікувати не варто. Господарі діяли досить сміливо, зовсім не відповідно до статусу аутсайдерів. Але в першому таймі нікому із суперників відзначитись не поталанило.

На початку другої половини гри миряни після розіграшу кутового відкрили рахунок(Артем Цурупін). Однак ця перевага протрималась всього декілька хвилин. Денис Бреус протягнув м’яча і на думку арбітра, був атакований з порушенням правил. Володимир Тименко з 11-метрової позначки не схибив – 1:1. Ще через 10 хвилин все той же Бреус вийшов на ударну позицію і впевнено переграв Артема Кулінича – 2:1.

«Мир», звичайно, намагався відігратись, але оборона «канонірів» витримала тиск, який чинився на неї. А в кінцівці господарі забили втретє. Кулінич відбив постріл Тамаза Авдаляна, проте Данило Гуральський першим встиг на добивання.

Арсенал-Київщина (Біла Церква) - Мир (Горностаївка) - 3: 1

Голи: Тименко, 52 (пен.), Бреус, 63, Гуральський, 89 - Цурупін, 49

Арсенал-Київщина: Шкарбан, Тименко, Патрік, Омоко, Швець, Зоря, Авдалян (Шкуратько, 90), Бреус, Пилиповець (Ващенко, 80), Пасечнюк (Гуральський, 65), Горбаченко. Запасні: Романов, Грабчак, Гутиря, Сьомка. Головний тренер: Андрій Ущаповський.

Мир: Кулінич, Шмиголь, Рафальський, Чмеленко, Тищенко (Іздебський, 46), Хорольський, Цурупін (Томенко, 73), Іванченко, Вакуленко, Шмат, Шваб (Куліш, 63). Запасні: Завгородній, Бондаренко, Притиковський. Головний тренер: Віктор Богатир.

16:00. м Біла Церква. Стадіон «Трудові резерви»

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Асистенти: Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.), Володимир Бамбурак (Чернівці)

Резервний арбітр: В'ячеслав Молотокас (Закарпатська обл.)

Інспектор: Володимир Александренко (Вінниця)