2
2
10
8

Незапланована втрата очок в перших двох іграх чемпіонату, поставила горностаївців перед матчем 3-го туру з одеською «Реал Фармою» у становище, коли права на помилку вже не існує. І треба зазначити, футболісти «Миру», здобувши впевнену перемогу 3:0, довели, що стартові невдачі, то прикрий збіг обставин як об’єктивного так і суб’єктивного характеру.

Незважаючи на спеку, господарі дуже активно розпочали зустріч, діючи агресивно, на високих швидкостях. Перевага мирян була настільки вражаючою, що навіть дивними виглядали нулі після першої половини гри. Адже мінімум п’ять реальних можливостей мали горностаївці аби забити, проте не склалося. Особливо не щастило Олександру Голядинцю та Олексію Бойку, які втратили по два моменти. До речі, двічі зіграв за одеситів каркас воріт.

Другий тайм немов за інерцією розпочався з нереалізованого виходу сам на сам з воротарем Сергія Цибульського. А далі горностаївці дещо збавили оберти і гра вирівнялася. Одесити навіть дозволили собі провести декілька небезпечних вилазок у володіння новачка «Миру» голкіпера Віталія Онопка. Проте це був лише епізодичний момент в матчі. Дуже швидко господарі знову взялися за справу і нарешті досягли успіху. На 62-й хвилині Юрій Нахаба поблизу власного штрафного майданчика лише ціною жовтої картки зупинив стрімкого Олексія Бойка. Перспективний стандарт бездоганно виконав Іван Доценко. Майстерно закручений м’яч перелетів стінку і затріпотів у сітці – 1:0! А за кілька миттєвостей  Нахаба, рукою перериваючи передачу Бойка, отримав друге попередження, а з ним і вилучення з поля. Маючи чисельну перевагу господарі, звісно ж, нею скористалися сповна.

На 75-й хвилині Бойко, одержавши на місці лівого інсайду передачу від Павла Мілєсіна, за рахунок індивідуальних дій змістився в центр і невідпорним ударом не залишив жодних шансів Анатолію Георгіці – 2:0!

А поставив мацну крапку в цьому матчі дальнім пострілом Михайло Кривич – 3:0!

Блискуча перемога «Миру»! По закінченню гри під розголос салюту вдячні вболівальники шаленими оваціями проводжали футболістів до роздягальні.

«Мир» (Горностаївка) – «Реал Фарма» (Одеса) – 3:0 (0:0).

18:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 33 градуси. 200 глядачів. Оцінка поля — 4.

Арбітр: Єгор Кевліч (Кропивницький)

Асистенти: Андрій Бахметьєв (Харків), Олексій Дубовий (Луганськ).

«Мир»: Онопко, Шмиголь (Бринько, 66), Голядинець (Томенко, 23), Чмеленко, Мілєсін, Волков (П'ятов, 56), Шестипалов, Кривич, Савченко (Доценко, 46), Цибульський (Болобан, 90+3), Бойко. Запасні: Гордецький.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

«Реал Фарма»: Георгіца, Ігуменов, Новицький, Нахаба, Потароченко, Єрмаков (Какушин, 70), Дмитрієв, Лиховидов А. (Бичков, 46), Євстратенко (Філіппов, 64), Паламарчук (Костюк, 77), Грубий (Опря, 46). Запасні: Богдан, Лиховидов М. Головний тренер: Андрій Коваленко.

Голи: Доценко, 62, Бойко, 75, Кривич, 86

Попередження: Шмиголь, 50 – Потароченко, 23, Нахаба, 60, Бичков, 64, Какушин, 85 Вилучення: Нахаба, 64 («Реал Фарма», повторне попередження)

Дата: 06.08.18 в 15:43