2
1
23
7

Після тріумфального міжсезоння вболівальники горностаївського «Миру» , яких зібралося чимало на затишному новотроїцькому стадіоні «Старт» ім. О. Пуляєва, сподівалися лише на перемогу в першому офіційному матчі в 2018 році. Тим більше, що кваліфікація суперника дозволяла сподіватись     на подібний перебіг подій. Адже футболісти «Нікополя» цього сезону зірок з неба явно не хапають. Проте, на жаль, горностаївцям не вдалося підібрати ключі до організованих та злагоджених дій у захисті гостей з Дніпропетровщини. Хоча можливості, аби схилити шальки терезів на свою користь у мирян були. В першому таймі двічі міг відзначитись Олексій Бойко. Спочатку на 19-й хвилині Сергій Цибульський з правого флангу навісив м’яч у штрафний майданчик, де Бойко, зігравши на випередження головою скорегував «сферу» в нижній кут воріт суперника, але Богдан Петриченко в карколомному стрибку дістав м’яч з самісінької «шістки». А на 25-й хвилині Бойко ударом через себе влучив у поперечку.

До речі, в одному з епізодів після пострілу Сергія Донця каркас воріт прийшов на допомогу футболістам «Миру». Після перерви горностаївці вчинили справжню облогу навколо володінь нікопольчан, але все марно. Справедливості заради зазначу, що в одній із численних атак Івану Доценку таки вдалося головою відправити «шкіряного» в сітку, проте арбітр зафіксував доволі сумнівний офсайд. В підсумку – невтішні 0:0.

ФК «Мир»(Горностаївка) - ФК «Нікополь» 0:0. 31.03.2018.Новотроїцьке. стадіон «Старт» ім.. О. Пуляєва. 13градусів. 300 глядачів.

Арбітр: Клим Заброда (Київ)

Асистенти: Ярослав Поважний (Харків), Юрій Вашкевич (Чернігів)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Олег Муравйов (Маріуполь)

«Мир»: Кулініч(К), Шмиголь, Чмеленко, Іздебський, Притиковський, Цибульський(Красов,62), Бондаренко(П’ятов,77), Сорокін, Бойко(Томенко,60), Бринько. Доценко. Запасні: Гордецький, Гаврилюк, Кривич, Савченко.Головний тренер: Олександр Сапельняк.

ФК Нікополь: Петриченко, Дегтярьов, Твердоух, Донець, Шмигельський, Доля, Боровик (Бурковський, 80), Білий, Адаменко, Коломоєць (Касьянов, 90), Воронін (Мандровский, 75). Запасний: Шутько. Головний тренер: Григорій Варжеленко.

Попередження: Іздебський,39, Білий,18, Дегтярьов,48, Адаменко,69, Коломоєць,71, Доля,82.

Дата: 02.04.18 в 12:28