Незручні кримчани

В рамках другого туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» «МИР» в Бериславі поступився «Таврії - Сімферополь» - 1:2. Для горностаївців кримчани, здається, стають одними з найбільш незручних суперників. Адже, якщо звернутися до статистики, то в минулому сезоні дві зустрічі миряни програли, одна завершилась внічию. В нинішній першості перше ж очне протистояння знову вийшло з «Таврією».

Початок гри вдаліше провели господарі і вже на 12-й хвилині кращий бомбардир команди Вадим Воронченко засмутив Костянтина Гордецького – 1:0. В подальшому на полі точилася рівна боротьба на важкому після дощу газоні. Після перерви миряни, намагаючись вирівняти становище, активізувались. Їх перевага з кожною хвилиною ставала все відчутнішою. Господарі, стримуючи тиск на власні ворота раз-пораз порушували правила. І на 75-й хвилині черговий стандарт призвів до голу у відповідь. Вдало пробив повз стінку кримчан Олексій Бойко – 1:1. Проте фортуна цього дня була явно на боці футболістів «Таврії». Адже незадовго до фінального свистка арбітра несподіваний удар метрів з 35-ти Анатолія Масалова застукав зненацька голкіпера «Миру» і приніс перемогу господарям – 2:1.

«Таврія - Сімферополь» - «Мир» - 2:1 (1:0).28.07.2018. Берислав. «Машинобудівник». 18:00.1000 глядачів.
Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ).

Асистенти арбітра: Олександр Лапицький (Київ), Олег ПАРАСУНЬКО (Київ).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Кириченко (Кропивницький).

«Таврія»: Гурін, Кушнір, Клочко, Масалов, Фетісов, Біжко, Гриппа, Воронченко (Журавленко 89), Жавко, Тищенко (Жіганов 85), Жуков (Логвиненко 72). Запасні: Єлоєв, Куксенко. Головний тренер: Сергій Шевченко.

«Мир»: Гордецький, Томенко (Доценко 56), Шмиголь, Шестипалов (Пільтенко 82), Цибульський, Волков (Пятов 61), Бойко, Кривич (Савченко 88), Голядинець, Чмеленко, Мілєсін. Запасні: Боженко, Сабадаш, Болобан. Головний тренер: Олександр Сапельняк. Голи: Воронченко 12, Масалов 85 - Бойко 74.

Попередження: Бойко 61,Тищенко 66, Кривич 29.

Дата: 30.07.18 в 09:02