2
2
10
8

Черговий матч в чемпіонаті України серед команд Другої ліги «Б» зіграв горностаївський «Мир». В рамках 10-го туру змагань наші земляки в гостях розписали нічию 1:1 з ФК «Нікополь».

Поєдинок вийшов дуже непередбачуваним. А його ендшпіль справжнім трилером. Власне, на протязі самої гри «Мир» мав відчутну перевагу. Проте чудова гра Богдана Петриченка, поперечка, неточні удари не дозволили гостям вивезти повноцінні три очки. До речі, протягом зустрічі горностаївці 25 раз пробивали по воротах нікопольчан. Кульмінація ж матчу сталася насамкінець. На 90-й хвилині метрів за сорок до власних воріт Олександр Томенко порушив правила в боротьбі з Данилом Ширіпою. І на перший погляд звичайний навіс Микити Данильченка завершився тим, що «шкіряний» залетів за комірець голкіперу «Мира» Костянтину Гордецькому. Курйоз та й годі – 1:0.

Розігравши м’яч з центра поля горностаївці кинулися в атаку і Ілля Шестипалов ледь не зрівняв рахунок. Здавалося все. Проте на останній доданій хвилині Юрій Малєй подав кутовий, Павло Чмеленко вдало скинув м’яч на Олексія Бойка і той з семи метрів невідпорно пробив, врятувавши гостей від поразки – 1:1!

Прикро, але мусимо констатувати, що всі свої залікові пункти в нинішній першості ФК «Нікополь» здобув у іграх з горностаївським «Миром».

ФК «Нікополь» – ФК «Мир» (Горностаївка) - 1:1 (0:0). 16:00. м Нікополь. Стадіон «Електрометалург». 400 глядачів. Оцінка поля - 3. Арбітр: Ігор Горбань (Одеса)

ФК «Нікополь»: Петриченко, Дмитрієв, Твердоух, Данильченко, Таряник, Бужин, Іванченко, Донець, Бейер (Ботвинко, 90 + 4), Катеруша (Кренько, 60), Мандровский (Ширіпа, 76). Запасний: Шутько.

Головний тренер: Григорій Варжеленко.

ФК «Мир»: Гордецький, Бринько, Чмеленко, Голядинець (Волков, 73), Мілєсін, Томенко, Шестипалов, Кривич (Савченко, 66), Малєй, Цибульський (Болобан, 85), Бойко.

Запасні: Онопко, Глущенко, Чернецький, Адаменко, Пятов.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Голи: Данильченко, 90 - Бойко, 90 + 5

Попередження: Дмитрієв, 26, Таряник, 86 (обидва - ФК Нікополь)

Дата: 24.09.18 в 11:30