1
1
8
4

У матчі 11 туру чемпіонату України серед команд  Другої ліги петровський «Інгулець-2» приймав «МИР» (Горностаївка). За 90 хвилин гри команди так і не спромоглися бодай на один забитий м’яч. Тож нічия-0:0.

В першому таймі на полі  точилася рівна боротьба, практично без головних моментів.

Після перерви господарі дещо активізувались і миряни вимушені були грати «другим номером». Але горностаївці, які в цьому сезоні маючи найкращу оборону в лізі, досить спокійно нейтралізували  всі потуги футболістів «Інгульця-2», дозволивши тим лише одного разу серйозно потурбувати Романа Гуріна.  Проте нападник суперника Олександр Мішуренко скористатися можливістю не зміг.

«Інгулець-2» — «Мир» — 0:0
25 вересня 2016 року (неділя). Початок о 16:00. Володимирівка. Стадіон ім. О.Г. Поворознюка. 300 глядачів. Друга ліга, 11 тур.
Головний арбітр: Серпутько Г.О. (Одеса)
Асистенти арбітра: Беркут О.А. (Сімферополь) та Сукравцев В.О. (Бердянськ)
Четвертий арбітр: Копієвський В.В. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Матяш О.М. (Полтава)
«Інгулець-2» (старт): 74. Гурідов Максим, 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 3. Мучак Іван, 18. Фатій Роман, 50. Гвоздевич Сергій, 37. Красов Олексій (17. Фхакадзе Джаба, 90), 9. Мішуренко Олександр, 27. Колєсніков Віталій, 94. Помазан Роман (77. Стеценко Микола, 60), 16. Коцюмака Ігор (7. Коверник Валерій, 75).
Запасні: 71. Завгородній Денис, 13. Голуб Андрій, 6. Рижук Степан
«Мир» (старт): 41. Гурін Роман, 3. Рафальський Ярослав, 17. Чмеленко Павло, 5. Лаптєв Михайло, 20. Притиковський Денис, 6. Цурупін, Артем 18. Бондаренко Денис, 19. Шмат Андрій, 7. Кривич Михайло, 15. Савченко Владислав, 23. Яременко Антон
Запасні: 21. Семено Сергій, 4. Тищенко Дмитро, 8. Гуральський Данило, 11. Насімі Захар, 13. Карась Микита, 14. Кателін Євген
Попередження: Мучак Іван, 27 — Шмат Андрій, 34

Дата: 26.09.16 в 13:31