Перемога під святковий феєрверк!

Цими вихідними Горностаївка гучно відзначила одразу дві ювілейні дати: 120-річчя села та 30-річчя агрофірми «Мир».

У переліку святково-розважальних заходів був і футбольний матч між місцевим «Миром» та МФК «Миколаїв-2». Ця гра відбулася в рамках 18-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги групи «Б» і завершилась перемогою господарів з рахунком 1:0!

Миряни з перших хвилин активно розпочали зустріч і вже на 5-й хвилині зуміли відзначитись забитим м’ячем. У боротьбі з Олександром Бриньком порушив правила Денис Зайков, а оскільки це сталося в межах карної зони миколаївців, арбітр Катерина Зора з Київа призначила 11-ти метровий, який бездоганно  виконав Денис Бондаренко – 1:0! І надалі горностаївці контролювали хід поєдинку, але до особливих загроз воротам Олексія Майбороди справа не доходила. Гості відповідали рідкими контратаками, які, здавалося, також користі приносили мало. Проте на 44-й хвилині Дмитро Бардадим був зобов’язаний зрівнювати рахунок, коли несподівано опинився на вбивчій позиції для удару. На щастя для горностаївців, чудово зіграв Артем Кулінич, який неймовірним чином зреагував на постріл форварда.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. Одноманітні, з великою кількістю браку атакувальні потуги господарів і глухий захист гостей. Ближче до завершення гри молоді миколаївці почали підсідати фізично. Вони вже  не завжди встигали за гравцями «Миру» і почалися провали в обороні. Проте скористатися з цього горностаївці не зуміли. Особливо бездарно запороли свої моменти Сергій Цибульський та Артем Цурупін.

Після цієї перемоги, яку доповнив післяматчевий святковий феєрверк, «Мир» наздогнав одеську «Реал Фарму» (по 27 очок) і ділить з нею 5-6 місця.

Мир (Горностаївка) - МФК Миколаїв-2 - 1: 0 (1:0)

15:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 700 глядачів. Оцінка поля - 4.

Мир: Кулінич , Шмиголь, Притиковський, Чмеленко, Бринько , Сорокін , Рафальський(Цурупін, 75), Коверник (Черніков, 63), Красов(Шмат,90+3), Цибульський, Бондаренко.

Запасні: Антоненко, Савченко, Безпалов, Боровик. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

МФК Миколаїв-2: Майборода, Ляшевський, Скидан, Аксьонов, Барський, Чаус, Толгаренко (Барнор, 89), Вітенко (Ізмалков, 81), Шарабура (Бурахович, 69), Зайков (Пасічник, 90+1), Бардадим (Морозов, 77 ).

Запасні: Дмитроченко, Березянський.

Старший тренер: В'ячеслав Мазараті.

Гол: Бондаренко, 5, з пенальті

Попередження: Сорокін, 31 - Ляшевський, 9, Бардадим, 62, Аксьонов, 72, Толгаренко, 86.

Арбітр: Катерина Зора (Київ)

Асистенти: Микола Близнюк (Харків), Ярослав Поважний (Харків)

Резервний арбітр: Ігор Жосан (Херсон)

Інспектор: Сергій Шкільний (Київська область)