Матч 8-го туру проти миколаївських муніципалів мав величезне турнірне значення для горностаївського «Миру». Адже лише перемога дозволяла їм залишитись і надалі в групі лідерів. Негативний ж результат відкидав команду до зони аутсайдерів. Звісно, це чудово розуміли і самі футболісти. Тому не дивно, що господарі відразу пішли в активний наступ і вже на першій хвилині відкрили рахунок (передачею Сергія Цибульського скористався Олексій Бойко). Дещо неочікуваний успіх ще більше окрилив мирян. Вони влаштували такий шквал атак на ворота миколаївців, що гольові моменти посипались як із рогу достатку. Дивно, але Дмитро Волков, Іван Доценко, Сергій Цибульський, Юрій Малєй, Олексій Бойко не скористалися жодним.

У другому таймі атракціон невикористаних можливостей продовжився. І лише в компенсований арбітром час горностаївці таки забили. Іван Доценко протягнув м’яч лівим флангом і розкішним пасом вивів на ударну позицію Олексія Бойка. Той цього разу не промахнувся – 2:0!

Впевнена, але з присмаком валідолу перемога горностаївського «Миру».

«Мир» - «Миколаїв – 2» - 2:0 (1:0). 09.09.2018. Горностаївка. «Затис». 25 градусів. 500 глядачів.

Арбітр: Олег Буяшов (Дніпро)

«Мир»: Гордецький , Болобан, Чмеленко, Томенко, Мілєсін, Волков (Шестипалов, 56), Малєй (Пятов, 78), Цибульський (Глущенко, 89), Бринько, Бойко – К, Доценко.

Запасні: Онопко, Савченко, Адаменко, Черенецький.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

«Миколаїв – 2»: Восконян, Барський, Мінін (Кірєєв, 46), Шарабура (Зайков, 74), Чаус – К (Толгаренко, 74), Березянський, Бардадим, Соболевський, Сахацький, Швець, Вітенко (Порох, 46).

Запасні: Чумак, Змієвський, Ткаченко, Студенко, Пасічник.

Головний тренер: Вячеслав Мазараті.

Голи: Бойко, 1, 90+3

Попередження: Мілєсін, 41, Чмеленко, 76, Шарабура, 40, Сахацький, 63, Барський, 73.

Дата: 10.09.18 в 09:14