Почесна нічия!

Недарма кажуть, що народу потрібні хліб та  видовища. Приїзд лідера друголігових перегонів СК «Дніпро» - 1 спричинив неабиякий вболівальницький ажіотаж. І футболісти  «Миру»  на очах своїх численних прихильників довели, що для них не існують ніякі авторитети. Горностаївці дали справжній бій фавориту, зігравши внічию 1:1!

Вже на 5-й хвилині, скориставшись обрізкою захисника гостей Максима Лопирьонка, Олексій Бойко вискочив сам-на-сам з Валерієм Юрчуком і тому нічого не залишалось, як підніжкою зупинити нашого форварда. Сто відсотковий пенальті чітко реалізував Іван Доценко, розвівши м’яч та воротаря по різних кутах - 1:0!

Дніпряни, які явно не чекали такого сюрпризу, кинулись відігруватись. І майже відразу ледь не зрівняли рахунок, проте на удар Владислава Супряги  впритул блискуче зреагував капітан мирян Артем Кулініч.  В подальшому до перерви перевага дніпрян була досить відчутною, але до особливих загроз воротам горностаївців справа, практично, не доходила.

Відігратися гості зуміли на початку другого тайму, коли після довгої атаки і серії рикошетів в штрафному майданчику «Миру» м’яч відскочив до Ігоря Когута  і той невідпорним ударом  відновив рівновагу в матчі.

Гості продовжували тиснути, господарі ж  організовано оборонялись, при цьому стрімко контратакуючи. І на 77-й хвилині Сергій Цибульський  точною передачею вивів Олексія Бойка віч-на-віч з Валерієм Юрчуком. На жаль, голкіпер ліквідував загрозу.  Був момент вирвати перемогу і у дніпрян. Сергій Логінов головою замикав навіс зі штрафного Сергія Кравченка, але Артем Кулініч також зіграв надійно.

«МИР» (Горностаївка) - СК «Дніпро»-1 (Дніпро) 1: 1(1:0)

28.04.2018. 28 тур. Горностаївка. Стадіон «Затис». 500 глядачів.

Суддя: Дмитро Кубряк (Одеса)

«Мир»: Кулініч, Іздебський(Кривич, 55), Шмиголь, Шестипалов(Томенко,61 ), Цибульський, Бринько, Бойко(П’ятов,87), Доценко(Бондаренко,66), Чмеленко(Гаврилюк,70), Притиковський, Сорокін. Запасні: Гордецький,  Красов. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

СК Дніпро-1: Юрчук, Сафронов, Логінов, Лопирьонок, Кравченко, Польовий, Сніжко, Когут (Бєляєв, 55), Чегурко (Гоменко, 46), Мемешев (Поплавка, 54), Супряга (Кожушко, 76). Запасні: Варцаба, Бровченко, Передистий. Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Голи: Доценко, 5, з пенальті - Когут, 53

Попередження: Притиковський, 85, Бринько, 90 + 3 - Когут, 43, Лопирьонок, 57, Сафронов, 79

Дата: 30.04.18 в 10:56