«Реал – Фарма » - «МИР» - 1:0

Горностаївський «Мир» в рамках 31-го туру зустрічався в Одесі з місцевою «Реал -Фармою» і поступився з рахунком 0:1.

Перший тайм матчу пройшов за територіальної та ігрової переваги горностаївців. Але постійно володіючи м’ячем, вони не змогли вичавити максимум корисного для себе. Хоча активно діяв Максим Шмиголь, неодноразово загрожував воротам Денис Бондаренко, реальну можливість відкрити рахунок втратив Роман Фатій, який змарнував чистий вихід сам на сам з Анатолієм Георгіцею.

Одесити ж, які до перерви нічим особливим не запам’яталися, в другій половині гри буквально з першої ж спроби зуміли відзначитись забитим голом(Владислав Поліщук).

Горностаївці, зрозуміло, кинулись відігруватись. І мали для цього всі шанси. Але спочатку Владислав Савченко, а згодом і Роман Фатій не зуміли переграти Георгіцу.

Останню можливість врятувати гру за 4 хвилини до завершення втратив все той же Савченко, який замикаючи головою передачу Володимира Шваба не влучив у ціль.

Реал - Фарма (Одеса) - Мир (Горностаївка) - 1: 0

Гол: Поліщук, 51

Реал - Фарма: Георгіца, Храмих, Бабенцов, Новицький, Какушин, Спас (Костюк, 46), Серденюк, Поліщук, Бондаренко О., Лиховидов М. (Дубіна, 30), Грубий (Дмитрієв, 75). Запасні: Кравченко, Задойко, Нахаба. В.о. головного тренера: Микола Лиховідов.

Мир : Кулінич, Рафальський, Чмеленко, Іздебський, Притиковський (Шваб, 82), Шмиголь(Іванченко, 62), Цурупін(Шмат,74), Бондаренко Д., Савченко, Фатій, Доценко. Запасні: Завгородній, Хорольський, Томенко, Вакуленко. Головний тренер: Віктор Богатир.

Попередження: Грубий, 62 - Чмеленко, 45 + 1, Притиковський, 80, Іздебський,82.

18:00. м Одеса. Стадіон «Іван».

Арбітр: Дмитро Денисюк (Фастів Київської обл.)

Асистенти: Віктор Галінець (Рівне), Євген Гашков (Чернівці)

Резервний Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Інспектор: Віктор Чернишов (Кременчук Полтавської обл.)

Дата: 23.05.17 в 20:24