Поєдинок 12-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» горностаївський «Мир» проводив у гостях проти одеської «Реал Фарми». Матч не виявив переможця і закінчився внічию 1:1.

Перший тайм не потішив вболівальників забитими м’ячами і це повністю відповідало тому, що відбувалось на полі, адже команди не спромоглися на жодний більш-менш небезпечний момент.

Після перерви ситуація на полі мало змінилась. Мінімум креативу, максимум сумбуру. Але як це не дивно, господарі доволі швидко спромоглися на забитий гол. На 51-й хвилині після банального навісу з лівого флангу Філіпа Ларрі Хамільтона – Роллінгса на виході помилився Віталій Онопко і Роман Опря забивав уже в порожні ворота – 1:0.

Пропущений м’яч сколихнув горностаївців. Вони заграли активніше і невдовзі повністю захопили ініціативу. До особливо небезпечних моментів справа не доходила, але тиск з кожною хвилиною посилювався і захист одеситів не витримав напруги. На 87-й хвилині Михайло Тишкул біля лівої бровки порушив правила в боротьбі з Олексієм Бойком. Стандарт виконує Дмитро Волков, захист виніс м’яч зі штрафного майданчика, на підборі перший Бойко, але його удар оборонці блокують, б’є Олександр Пятов, черговий відскок і, нарешті, з третьої спроби Олександр Бринько не залишає жодних шансів голкіперу Анатолію Георгіці – 1:1. Після цієї гри «Мир» набирає 17 очок і залишається на п’ятій сходинці в турнірній таблиці першості.

«Реал Фарма» (Одеса) – «Мир» (Горностаївка) - 1:1 (0:0)

15:30. м. Одеса. Стадіон «Іван». 200 глядачів.

Арбітр: Клим Заброда (Київ)

«Реал Фарма»: Георгіца, Нахаба, Новицький, Тишкул, Хамільтон-Роллінгс, Какушин, Єрмаков (Бичков, 80), Дмитрієв, Опря (Задойко, 76), Філіппов (Поліщук, 66), Захарченко (Колєсніков, 86). Запасні: Богдан, Костюк, Ігуменов, Лиховидов М.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Мир»: Онопко, Бринько, Чмеленко, Голядинець, Мілєсін (Савченко, 84), Томенко, Шестипалов (Волков, 66), Кривич (Болобан, 72), Малєй (Пятов, 60), Цибульський, Бойко. Запасні: Гордецький, Глущенко.

Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Голи: Опря, 51 - Бринько, 87

Попередження: Хамільтон-Роллінгс, 90 («Реал Фарма»)

Дата: 08.10.18 в 09:44