Чудовою виїзною перемогою над одеською «Реал Фармою» з рахунком 3:4 завершили сезон 2017-2018 рр. у Другій лізі «Б» футболісти горностаївського «Миру». Цей результат дозволив нашим землякам посісти почесну п’яту сходинку в підсумковій таблиці першості.

Очна зустріч прямих конкурентів за місце в чільному квінтеті вийшла видовищною та багатою на забиті голи. Мирянам, на відміну від господарів, яких влаштовувала нічия, потрібно було лише перемагати. Тому вони дуже активно розпочали поєдинок і вже на 6-й хвилині повели в рахунку. Захисник одеситів Олександр Дубіна нечемно повівся у власному штрафному майданчику з Михайлом Кривичем, за що був покараний 11-метровим. Суддівський вирок бездоганно реалізував Іван Доценко – 0:1!
Горностаївці продовжують атакувати і за декілька хвилин після кутового з правого флангу у виконанні Михайла Кривича, Павло Чмеленко ледь не подвоює рахунок. Проте на 17-й хвилині комбінація повторилася. Знову подача з корнеру Кривича на Чмеленка. Цього разу удар останнього вийшов точним – 0:2!

До честі одеситів вони досить швидко прийшли до тями і вже на 25-й хвилині повернулися у гру завдяки влучному удару майже двометрового Павла Новицького, що переграв у повітрі Чмеленка після навісу з кута поля Максима Ігуменова – 1:2! Могли фармацевти піти на перерву і за нічийного рахунку, але їм завадив Костянтин Гордецький, що в кінці тайму врятував гостей від неминучого голу. Немов би за інерцією другу половину гри «Реал Фарма» розпочала наполегливими атаками, результатом яких став 11-метровий вже у ворота «Миру» (Ілля Шестипалов в карній зоні порушив правила в боротьбі з Ярославом Захарченком), який реалізував Дубіна – 2:2! Одесити на куражі ледь і третій гол не забили. На щастя, Роман Опря не зміг переграти в ближньому бою Костянтина Гордецького. До речі, молодий кіпер горностаївців вперше вийшов на офіційному рівні в основному складі команди і зіграв дуже вдало.

Мало-помалу атакуючий запал господарів вщух і горностаївці все частіше стали турбувати захист фармацевтів. На 68-й хвилині Іван Доценко майстерно звільнився з-під опіки Дубіни, але пробиваючи головою влучив у стійку. Через дві хвилини Сергій Цибульський на підступах до штрафного майданчика господарів змусив Новицького порушити на собі правила. Стандарт у виконанні Доценка вийшов ідеальним – 2:3! Цей забитий м’яч став одинадцятим для кращого бомбардира мирян в нинішній першості.

Але і цього разу господарям вдалося відігратись. Подачу зліва Владислава Поліщука головою замкнув невгамовний Дубіна – 3:3!

Проте нічия ніяк не входила в плани наших футболістів і вони проявивши бійцівські якості та справжній чоловічий характер таки вирвали бажану перемогу. На 89-й хвилині Сергій Цибульський з місця лівого інсайду вкидає аут на Іллю Шестипалова і той довго не роздумуючи, фантастичним за траєкторією ударом закидає «сферу» за комірець голкіперу «Реал Фарми» Івану Богдану – 3:4! Це вже перемога! Неймовірна перемога, що дозволяє «Миру» не тільки посісти п’яте підсумкове місце в першості (33 гри, 53 очки), але й вселити оптимізм та віру вболівальників в майбутній успіхи команди.

«Реал Фарма» (Одеса) – «Мир» (Горностаївка) – 3:4 (1:2).

02.06.2018. 33 тур. р. Одеса. Стадіон «Іван». 300 глядачів. Суддя: Роман Блавацький (Львів)

«Реал Фарма»: Богдан, Нахаба, Дубіна, Новицький, Хамільтон-Роллінгс, Дмітрієв, Ігуменов (Підлетейчук, 59), Єрмаков, Ліховідов М. (Опря, 27, Костюк, 86), Євстратенко (Поліщук, 37), Захарченко (Філіппов, 72). Запасні: Георгіца, Таркановський. Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Мир»: Гордецький, Томенко (Савченко, 78), Чмеленко, Притиковський, Бринько, Шмиголь, П'ятов, Цибульський, Шестипалов, Кривич (Красов, 82), Доценко (Іздебський, 80). Запасний: Безпалов. Головний тренер: Олександр Сапельняк

Голи: Новицький, 25, Дубіна, 53, з пенальті, 80 – Доценко, 6, з пенальті, 70, Чмеленко, 17, Шестипалов, 89

Попередження: Нахаба, 21, Захарченко, 72 – Шестипалов, 37, Доценко, 60, Притиковський, 72, Гордецький, 90+1

Дата: 04.06.18 в 09:59