Шокуюче фіаско!

Шокуючим для вболівальників «Миру» вийшов результат матчу 14 туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б», в якому їхні улюбленці несподівано програли на власному полі одеській «Реал Фармі» - 2:4!

Скажу відверто, такий перебіг подій  мало хто міг передбачити. Як до  зустрічі, так і після її початку. Адже «Мир», який зараз перебуває на підйомі, з перших хвилин поєдинку захопив ініціативу. Господарям гра давалась, вони легко створювали гольові моменти. Вже на 9-й хвилині Сергій Цибульський з лівого флангу стрімко увірвався в штрафний майданчик одеситів і точно навісив на Артема Цурупіна, але той замикаючи дальню стійку, головою не влучив практично у порожні ворота. На 16-й хвилині Цибульський поблизу карної зони гостей «обікрав» захисника і вивів Івана Доценка на ударну позицію, той б’є, воротар відбиває м’яч перед собою,  на добивання першим встигає все той же Цибульський – вище. На 31-й хвилині невгамовний Цибульський знову створює момент. Цього разу на його простріл відгукнувся Олексій Красов, але пробиваючи з двох  метрів не змін переграти Івана Богдана. Кутовий. Подача Андрія Сорокіна і Павло Чмеленко невідпорним ударом головою таки відкриває рахунок – 1:0! «Мир» не зупиняється. Чергова атака флангом, цього разу правим, завершується класним пострілом злету  Івана Доценка. На жаль, вище воріт. А в компенсований арбітром час горностаївці подвоюють рахунок. Цибульський та Доценко своїми активними діями в штрафному майданчику «фармацевтів» змусили Костянтина Таркановського зрізати м’яч у власні ворота  - 2:0!

Що трапилось з «Миром» після перерви ще те питання. Проте на другу половину гри   вони вийшли якимись приреченими. Це відразу відчули одесити і посиливши тиск швидко відіграли один м’яч. Ярослав Захарченко замкнув подачу від Юрія Кравченка – 2:1.

Гості не заспокоїлись і за рахунок чіткого контролю м’яча та агресивних дій у нападі, раз по раз ставили у скрутне становище наших футболістів. І на 72-й хвилині Захарченко оформив дубль, скориставшись передачею Олексія Бондаренка. За дві хвилини арбітр призначає за гру рукою у ворота горностаївців 11-метровий, який чітко реалізує Олександр Калітов – 2:3.

Від такого «удару»  миряни, на жаль, не оговталися. Команда просто «посипалася». І четвертий гол в ворота деморалізованого Артема Кулінича став остаточним підсумком провального другого тайму.

«Мир» (Горностаївка) – «Реал Фарма» (Одеса) – 2:4 (2:0). 16:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 300 глядачів.

.Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)

Асистенти: Роман Прощенко ("Дніпро"), Ярослав Пилипенко (Кропивницький)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Юрій Левчук (Полтава)

Мир: Кулінич, Чмеленко, Іздебский, Шмиголь, Бринько, Сорокін, Красов (Боровик, 55), Цурупін (Бондаренко Д., 73), Черніков (Савченко, 55), Цибульський, Доценко (Шмат, 88). Запасні: Антоненко, Ковернік, Безпалов. В. о. головного тренера: Олександр Сапельняк.

Реал Фарма: Богдан, Сербул, Калітов, Новицький, Бабенцов, Таркановський (Поліщук, 46), Філіпов (Кравченко Ю., 46), Алієв (П'ятов, 72), Дмитрієв (Дубина, 86), Лиховидов М. (Бондаренко О., 27), Захарченко. Запасний: Георгіца. В. о. головного тренера: Андрій Коваленко.

Голи: Чмеленко, 32, Таркановський, 45+1, в свої ворота – Захарченко, 52, 72, Калітов, 75, з пенальті, П'ятов, 84

Попередження: Сорокін, 69, Кулинич, 75 – Бабенцов, 54, Алієв, 68, Поліщук, 78

Дата: 02.10.17 в 19:35