«Таврія – Сімферополь» - «Мир» - 1:0

В Бериславі в матчі 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Таврія -Сімферополь» приймала горностаївський «Мир» і перемогли с рахунком 1:0. В цілком рівній грі долю протистояння вирішив єдиний влучний постріл метрів з 25-ти кращого бомбардира кримчан Вадима Воронченка(62хв).

В першому таймі активніше виглядали горностаївці. Але ті моменти, які команда створила, не змогли втілити у забиті голи Володимир Черніков(двічі) та Денис Притиковський. Неоднозначною виглядала реакція арбітра на епізод, коли Черніков опинився на  ударній позиції, але в боротьбі з Дмитром Тищенком впав. Суддя розцінив це як симуляцію і показав жовту картку мирянину.

Після перерви господарі активізувались. А повівши в рахунку, стали робити все аби його втримати. Запам’ятався лише ще один удар здалеку у виконанні Воронченка. Намагання горностаївців вирівняти становище також ні до чого не привели.

Після цієї перемоги «Таврія  - Сімферополь» наздогнала за очками «Мир» (по 24) і команди  ділять 6-7 місце.

«Таврія –Сімферополь» — «Мир» (Горностаївка) — 1:0(0:0)15.10.2017. 15:00. м. Берислав. Стадіон «Машинобудівник». 530 глядачів.

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)

Асистенти: Олександр Матяш (Полтава), Дмитро Потькало (Полтава)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Валерій Лисакевич (Харків

Таврія: Гурін, Масалов (Жавко, 68), Куксенко, Кушнір, Фетісов, Біжко, Тищенко (Курдас, 90), Логвиненко, Гриппа, Воронченко (Жиганов, 89), Соколан. Запасні: Єлоєв, Павлик, Масюткін, Левченко. Головний тренер: Сергій Шевченко.

Мир: Антоненко, Шмиголь, Притиковський, Чмеленко, Бринько, Цурупін (Шмат, 89), Сорокін, Цибульський, Красов, Ковернік, Черніков (Боровик, 78). Запасні: Гордецький, Савченко, Беспалов, Доценко, Бондаренко. В. о. головного тренера: Олександр Сапельняк.

Попередження: Масалов, 20, Черніков, 33, Шмиголь, 41, Грипу, 75, Соколан, 88, Тищенко, 90+3

Гол: Воронченко, 62

)