Перемігши у фінальному матчі херсонський «Кристал» з рахунком 3:1 горностаівський «Мир» вдруге поспіль став переможцем Відкритого Кубку Федераціі футболу АР Крим.

Сама гра видалась цікавою і тримала в напрузі всіх присутніх майже до фінального свистка арбітра.

Початок матчу дуже активно розпочали горностаївці і вже на 9-й хвилині Сергій Цибульський, продемонструвавши високу індивідуальну майстерність забиває перший гол у ворота «Кристалу». Невдовзі він же мав подвоювати рахунок, але опинившись віч-на-віч с голкіпером херсонців Микитою Крюковим зіграв надто прямолінійно і воротар відвів загрозу. До честі футболістів з обласного центру вони також не відсиджувались в обороні і при першій ліпшій нагоді намагались атакувати. В результаті таких дій на 36-й хвилині їм вдалося відігратись (Андрій Барладин).

Після перерви градус матчу ще більше зріс. Неймовірно високою стала ціна будь-якої помилки. І більш наполегливі та креативніші горностаївці змусили це зробити футболістів «Кристалу». На 64-й хвилині Олександр Бринько з лівого флангу робить націлену передачу в штрафний майданчик суперника і Денис Притиковський в падінні відправляє «сферу» в ворота – 2:1!

Майже відразу арбітр вилучає з поля за непристойний, як здалося йому, жест Дениса Бондаренка. Звісно, це неабияк надихнуло «Кристал» до рішучих дій аби врятувати гру. І треба зазначити, в ці миттєвості горностаївцям було дуже непросто. Проте у всій красі проявив себе голкіпер команди Артем Кулінич.

А вже у компенсований час Андрій Сорокін вибиває «шкіряного» в напрямку Цибульського і той, скориставшись грубою помилкою Крюкова встановлює підсумковий результат – 3:1!

Що ж, вітаємо «Мир» з прекрасним початком сезону і бажаємо не збавляти обертів вже у офіційних іграх чемпіонату!

До речі, всі індивідуальні призи від організаторів турніру також дістались футболістам «Миру».

Кращий бомбардир – Олексій Бойко (4 голи)
Кращий воротар – Артем Кулінич
Кращий захисник – Денис Притиковський

Кращий півзахисник – Денис Бондаренко.

Мир Горностаївка – МФК Кристал Херсон 3:1 (1:1). 19 березня. Херсон. КДЮСШ «Освіта».

Мир: Кулініч, Чмиленко, Бринько, Шмиголь, Іздебський, Шестопалов, Томенко, Цибульський, Красов (Притиковський, 48), Бондаренко, Бойко (Сорокін, 60).
Запасні: Гордецький, Гаврилюк, Савченко, Безпалов, Кривич.

Кристал: Крюков, Михайленко, Кравченко, Карась, Цой, Барладим, Назаренко, Брижчук (Михайлов, 77), Гливий, Магомедов (Острокінь, 72), Ольховський (Черкашенко, 58).
Запасні: Чакляров, Зажигін, Лаптєв.

Голи: Цибульський, 9, 90+3 Притиковський, 64, Барладим, 36.

Попередження: Томенко, 24, Бондаренко, 37, Притиковський, 60, Бойко, 67, Цибульський, 71, Сорокін, 82, Кравченко, 6, Гливий, 20, Цой, 23, Брижчук, 31.

Вилучення: Бондаренко, 65.

Дата: 26.03.18 в 09:08