19
18

Виїзна звитяга!

Першу виїзну перемогу в весняній частині поточної першості

серед команд Другої ліги здобув горностаївський «МИР» . В Маріуполі наші футболісти в рамках 33-го туру переграли місцевий «Іллічівець» - 2 з рахунком 3:1! Справжнім героєм зустрічі став лівий захисник мирян Денис Притиковський, який забив два голи та віддав результативну передачу.

Початок був за господарями, які дуже агресивно розпочали поєдинок. Особливою активністю вирізнявся Калінін, який спочатку головою влучив у поперечку, а згодом із вигідної позиції пробив повз воріт.

Поступово більш досвідчені горностаївці не тільки вирівняли гру, а й прибрали ініціативу до своїх рук. Результат не забарився. Спочатку на 38-й хвилині після подачі кутового найспритнішим виявився Денис Притиковський, а за 3 хвилини Володимир Шваб замкнув  фланговий навіс все того ж Притиковського, подвоївши рахунок.

На початку 2-го тайму господарям вдається скоротити відставання, але на більше їх не вистачило. «МИР» досить швидко розставив все по своїх місцях, забивши третій м’яч!

Іллічівець-2 (Маріуполь) - Мир (Горностаївка) - 1: 3

Голи: Білоконь, 52 - Притиковський, 38, 64, Шваб, 41

Іллічівець-2: Михайленко, Савін, Сеницький, Кобзар, Бабій, Денисов, Денис Папук, Петерман, Калінін, Білоконь, Вовк. Запасні: Лисюк, Афендулов, Крашневський, Савчук, Данило Папук, Мочевинський, Маленко. Старший тренер: Олександр Волков.

Мир: Завгородній, Рафальський, Чмеленко, Томенко, Притиковский, Шмиголь (Тищенко, 46), Бондаренко (Хорольський, 78), Цурупін, Савченко (Вакуленко, 86), Шваб, Фатій. Запасні: Кулінич, Іздебський, Шмат. Головний тренер: Віктор Богатир

Попередження: Вовк, 45 + 2; Папук Данило, 90 + 1 - Цурупін, 60.

17:00. м Маріуполь. Стадіон «Західний»

Арбітр: Євген Петренко (Одеса)

Асистенти: Микола Близнюк (Харків), Ярослав Поважний (Харків)

Резервний арбітр: Олексій Преснухін (Маріуполь)