Вкрай важливу перемогу здобули футболісти «Миру» як в турнірному значенні так і в психологічному аспекті в домашньому матчі з МФК «Металург» (Запоріжжя) – 2:1! Це був поєдинок 5-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б».

Не секрет, що після прикрої поразки в Кривому Розі, горностаївці перебували в дещо пригніченому стані. І слідуюча невдача могла дуже негативно вплинути на емоційний фон в команді. Тому честь і хвала гравцям, що проявили передусім справжній чоловічий характер і змогли вирвати перемогу у вельми кваліфікованого суперника.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби, у невисокому темпі. Цьому посприяла, мабуть, неймовірна спека. Моментів також було обмаль. Все йшло до того, що на перерву команди підуть з нулями на табло. Проте на останній хвилині мирянам вдалась комбінація на правому фланзі атаки, яка призвела до гола в роздягальню. Михайло Кривич технічно закинув м’яч в штрафний майданчик гостей за спину Едуарду Сарапію в вільну зону на хід Олексію Бойку і той майже з нульового кута відмінним ударом повз вуха Ігорю Варцабі відправив «шкіряного» в ворота – 1:0!

Звісно, сценарій матчу в другому таймі був передбачуваний. Відчайдушні спроби гостей відігратись і намагання діяти якомога надійніше в захисті з розрахунком на швидкі контратаки у господарів. Так і грали до 77-ї хвилини, поки Юрій Малєй у власній карній зоні не сфолив на Олександру Яровенку. Пенальті чітко реалізував Едуард Сарапій – 1:1! А далі пішла гра нервів. Обидві команди намагались забити переможний м’яч і в цій валідольній кінцівці більше пощастило господарям. Вже в доданий арбітром час Яровенко в результаті масованої атаки запоріжців з близької відстані влучає в поперечку. Віталій Онопко сильним виносом на Сергія Цибульського розпочинає контратаку мирян, той дотепно прийнявши «шкіряного», тонким пасом виводить стрімкого Бойка на побачення з Варцабою і форвард мирян блискуче використовує свій шанс - 2:1! Це вже перемога!

Проте такий перебіг подій дуже не сподобався запорізьким вболівальникам, які автобусом прибули на матч. Вони вибігли на поле і почали з’ясовувати стосунки з місцевими прихильниками футболу. В цьому масовому безладі дісталось і правоохоронцям. На щастя, конфлікт вдалося швидко нейтралізувати.

«Мир» (Горностаївка) – МФК «Металург» (Запоріжжя) – 2:1 (1:0)

17:30. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 400 глядачів.

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)

«Мир»: Онопко, Шмиголь, Чмеленко, Бринько, Томенко (Глущенко, 90+3), Волков (П'ятов, 68), Савченко (Малєй, 46), Цибульський, Кривич, Доценко (Мілєсін, 59), Бойко. Запасні: Гордецький, Болобан. Головний тренер: Олександр Сапельняк. «Металург»: Варцаба, Пінчук, Матвєєв, Сарапій, Дяченко, Кропивний, Ковальчук (Годін, 46), Разуваєв (Ліхобабенко, 59), Сачко (Яровенко, 60), Олійник (Зейналов, 88), Корнєв (Кателін, 76). Запасні: Левченко, Стефурак. Головний тренер: Олег Таран. Голи: Бойко, 45, 90+3 – Сарапій, 77, з пенальті.

Попередження: Бойко, 10, Разуваєв, 56, Кропивний, 71, Олійник, 84, Чмеленко, 90+1, Годін, 90+1.

Дата: 20.08.18 в 11:07