Впевненою перемогою господарів з рахунком 2:0 завершився матч 16-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між горностаївським «Миром» та маріупольським «Іллічівцем-2».

А до гри відбулася зворушлива церемонія привітання присутніх на матчі почесних гостей – символів українського параолімпійського спорту: незмінного головного наставника нашої золотої футбольної дружини, заслуженого тренера України Сергія Валентиновича Овчаренка, який разом з командою здобув три золоті та дві срібні параолімпійські нагороди, легендарного віце-капітана, прапороносця жовто-блакитних, триразового переможця паралімпійських ігор Тараса Дутка, воротаря нашої збірної, чемпіона ігор в Ріо-де-Жанейро Костянтина Симашка. Президент ФК «Мир» Іван Іванович Доценко вручив квіти та цінні подарунки цим видатним спортсменам, які разом з нашою легендою Іваном Доценком-молодшим здобували золото в далекій Бразилії. Також на їх честь пролунав салют!

А потім був, власне, матч. Команди доволі жваво розпочали гру, демонструючи непогані швидкості та бажання. Але перший небезпечний момент виник лише на 24-й хвилині, коли маріуполець Павло Волк, одержавши м’яч, що відскочив від воротаря не зумів з кількох метрів влучити у ціль. Господарі відповіли миттєво. Владислав Савченко вивів Андрія Шмата на побачення з Владиславом Михайленком, проте горностаївець замість того, аби віддати пас на Івана Доценка, який мчав паралельним курсом, вирішив пробити і голкіпер відвів загрозу. Більше команди в першому таймі нічого суттєвого не створили.

В другій половині зустрічі миряни повністю захопили ініціативу і гол в ворота гостей став лише справою  часу. На 61-й хвилині Савченко за рахунок власних чудових індивідуальних дій вийшов на зручну позицію , але «шкіряний» після його пострілу в кількох сантиметрах розминувся зі стійкою. За 8 хвилин Шмат на швидкості продерся правим флангом і зряче навісив на вільного Савченка, удар якого, на жаль, знову не досяг мети. І все ж в заключній третині матчу горностаївці дотисли свого суперника. На 77-й хвилині Савченко дотепним пасом знайшов ніким не прикритого Доценка в районі штрафного майданчика. Форвард «Миру» технічно обробив м’яч і метрів з 16-ти філігранно відправив його в кут воріт «Іллічівця - 2» - 1:0!

А закріпив успіх господарів Михайло Кривич , який відмінно скористався асистом Івана Доценка, якого, до речі, славетне компетентне журі у складі гостей-чемпіонів визнало кращим гравцем матчу!

Мир (Горностаївка) - Іллічівець-2 (Маріуполь) - 2: 0

Голи: Доценко, 77, Кривич, 83

Мир: Семено, Лаптєв, Рафальський, Чмеленко, Притиковський, Цурупін, Бондаренко (Томенко, 80), Шмат (Насімі, 72), Кателін (Кривич, 73), Савченко, І.Доценко. Запасні: Гордецький, Яременко, Музиченко, Тищенко. Головний тренер: Віктор Богатир.

Іллічівець-2: Михайленко, Савін, Ряшко, Д.Доценко, Афендулов, Ковток (Ден.Папук, 86), Білоконь, Іванисеня, Янаков (Штандер, 70; Мочевінскій, 82), Буй, Вовк, Запасні: Лисюк, Петерман, Калінін, Кобзар. Старший тренер: Олександр Волков

Попереджені: Кателін, 60, Притиковський, 90 + 3

14:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 100 глядачів. Оцінка поля - 4.

Арбітр: Ігор Біч (Київ).

Асистенти: Юрій Вашкевич (Чернігів), Віталій Український (Луганськ)

Резервний арбітр: Влад Бакулін (Херсон).

Інспектор: Андрій Шуренков (Харків).

Післяматчевий коментар.

Головний тренер Миру Віктор Богатир:

- Як не дивно, гра складалася важко. Дуже сильний поривчастий вітер заважав командам грати. Тому в першому таймі була рівна гра. Суперник міг нам забити м'яч на контратаці. У нас така можливість теж була. У другому таймі у нас вийшло більше моментів, так як зробили рокіровки. І це дало результат. Перевели Савченко в центр. Він асистував в першому взятті воріт. Потім випустили Кривича і тут вгадали із заміною. Він теж забив гол. Зараз попереду залишилися такі матчі, що їх треба вигравати. І тоді ми в другому колі зможемо боротися за лідируючі місця, а якщо немає, то будемо копирсатися в середині.

Дата: 31.10.16 в 09:07