На мажорній ноті завершили участь в Кубку Придніпров’я футболісти горностаївського «Миру». В своєму останньому матчі в рамках групи «А» миряни розгромили луганську «Зорю» U-21 з рахунком 4:1! В першому таймі відзначились Денис Бондаренко (з пенальті), Денис Притиковський. В другому Андрій Сорокін (з пенальті) та Владислав Савченко.

Попередні три поєдинки турніру горностаївці завершили внічию: 0:0 з миколаївською «Вікторією», 1:1 з «Зіркою»(Кропивницький) та 2:2 з МФК «Металург» (Запоріжжя).

Серед цих протистоянь осторонь стоїть матч з премє’рліговою «Зіркою». На фоні досвідченішого та іменитішого суперника, горностаївці виглядали дуже пристойно. Більше того, в першому таймі наші земляки взагалі володіли перевагою. Лише після перерви кропивничани вирівняли гру. І на 73-й хвилині їх штатний виконавець стандартів Ігор Загальський прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок. До речі, на 18-й хвилині він не зміг переграти нашого голкіпера Артема Кулінича з 11 – метрової позначки. Вирівняли становище горностаївці вже під завісу зустрічі. Олексій Бойко вийшов на ударну позицію і чітко спрямував м’яч в сітку – 1:1!

Дата: 13.02.18 в 11:18