В рамках 24 туру чемпіонату України серед команд  Другої ліги «Б» горностаївський «Мир» в гостях зустрічався з МФК «Миколаїв» - 2 і зіграв внічию 0:0. Це вже друга гра поспіль, в якій наші земляки не забивають, втім і не пропускають. Це свідчення чого? Міцності оборони та беззубості атаки? Якщо відштовхуватись від побаченого в звітній зустрічі, мабуть, що так. Адже за 90 з гаком хвилин ігрового  часу горностаївці спромоглися лише на один по-справжньому гольовий момент, коли Олексій Бойко, скориставшись помилкою захисту господарів, вискочив на рандеву з голкіпером Вадимом Дмитроченком, але переграти того не зміг. Були ще невдалі спроби забити здалеку у виконанні Олександра Томенка. Миколаївці особливою креативністю також не відзначались .
В підсумку закономірні нулі, що не дозволили «Миру» повернутися на четверту сходинку турнірної таблиці.

МФК «МИКОЛАЇВ»-2 – «Мир» (ГОРНОСТАЇВКА)
 - 0: 0. 06.04.2018. 16:30. м Миколаїв. Центральний міський стадіон.

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

МФК «Миколаїв»-2: Дмитроченко, Ляшевський, Барський, Скидан, Ізмалков (Жаботенко, 90 + 3), Чаус, Пасічник (Толгаренко, 65), Швець (Студенка, 88), Зайков (Кучеренко, 70), Вітенко (Бурахович, 79 ), Бардадим. Запасні: Чумак, Березянський. Старший тренер: В'ячеслав Мазараті.

«Мир»: Кулініч, Чмеленко, Іздебський, Притиковський, Шмиголь, шестипалов, Томенко, Бондаренко, Цибульський, Бринько (Красов, 81), Бойко. Запасні: Гордецький, Доценко, Савченко, Сорокін, Кривич, Гаврилюк. Головний тренер: Олександр Сапельняк.

Дата: 10.04.18 в 16:39