твiтнути клас лайкнути подобається

Головний тренер горностаївців Віктор Богатир виставив майже повністю склад, який грав у нічийної (0: 0) зустрічі з Нікополем. Єдина заміна була в Мирі - це замість травмованого Колесникова в нападі вийшов Доценко-молодший, кращий бомбардир команди минулого чемпіонату.

Харківський коуч Олександр Призетка привіз в Горностаївка 19 футболістів, у тому числі новачка Жданова. Але він не потрапив в заявку в зв'язку з тим, що на нього не прийшли документи з Ізраїлю. Травмований після кубкового матчу Чередниченко. А несподіванкою стало те, що замість лівого захисника Ємельянова вийшов центрбек Сидоренко. Тому відбулися зміни в захисних рядах. На позицію лівого захисника змістився Хамельтон-Роллінгс. У центрі стали Маслов і Сидоренко. А справа досвідчений новачок Буличов.

Обидві команди спочатку були обережними. Кілька краще грали все ж гості, які більше володіли м'ячем на своїй половині і в центрі поля. Харків'яни намагалися більше атакувати. В цей час в їх команді виділявся Черніков. Але господарі зосередили в обороні п'ять захисників. Причому в центрі грали три. Хоча в подальшому, коли горностаевци атакували, в обороні залишалася трійка.

Перший момент був у гостей, коли вже на старті їх атака завершилася ударом головою капітана команди Давидова, але м'яч пролетів повз рамку воріт горностаевцев. А потім зіткнулися в середині поля два футболісти і Притиковський розсікли голову. Він програв весь матч з пов'язкою на голові. Взагалі до двадцятої хвилини гольових моментів не виникало. М'ячем більше володіли гості, але він більше перебував на їх половині поля або в центрі.

На 23-й хвилині горностаевец Чмеленко збив харків'янина Давидова майже по центру воріт в метрах двох від лінії штрафного майданчика. Але Країв, виконуючи штрафний, влучив у стінку. А ось найреальніший момент виник біля воріт Миру вже через дві хвилини, коли Краєв отримав пас з лівого флангу і побачив, що правий нижній кут воріт вільний, так що вдарив без перешкод метрів з семи. Воротар Миру Кулинич в кидку відвів загрозу.

Господарі створили перший серозний момент на 33-й хвилині. Пролетів по правому флангу Цибульський і прострілив, але ніхто з його партнерів не замкнув цю небезпечну передачу. Тут же Черніков заробив кутовий. Харків'яни двічі поспіль виконували стандарти. Під час другого небезпечно бив головою Давидов. Він вистрибнув вище рослого Притиковський і послав м'яч в нижній правий кут, але воротар знову перегородив йому дорогу. Через хвилину пройшла атака Миру. Доценко віддав пас на Цурупіна, горностаевец переправив його на Бондаренко і той видали завдав удар, але м'яч пролетів вище воріт.

І все ж рахунок був відкритий ще в першому таймі. На другій компенсованій хвилині харків'яни заробили кутовий. Романов подав м'яч на дальній кут воротарського майданчика і Буличов вистрибнув вище знаходиться захисника Миру, пробив головою і м'яч затріпотів у сітці воріт - 0: 1. До речі автор забитого м'яча вихованець головного тренера мирян Богатиря.

У другому таймі гра була рівною десь до 60-ї хвилини. А потім активізувалися господарі поля, почавши сміливіше вести атаки на ворота гостей. Та й діватися їм було нікуди, адже програвали. Краще у них стали виходити передачі. Стали частіше з'являтися миряни на половині поля харків'ян. Двічі небезпечно бив головою Притиковський, але один раз не влучив у рамку воріт, а вдруге голкіпер Федак зіграв вдало. На 68-й хвилині простріл Цибульського - і Буличов мало не зрізав м'яч у власні ворота.

А ще через десять хвилин стався момент, який перевернув гру. Кутовий подав Бондаренко. Рафальський пробив головою. М'яч летів у ворота, і Маслову нічого не залишалося, як зупинити його політ рукою. Пенальті, а сам Маслов, отримавши другу жовту картку, покинув поле, залишивши свою команду в меншості. Бондаренко ж забив з пенальті, уклавши воротаря і потрапивши в ціль по центру - 1: 1.

Залишившись в меншості, гості не пішли в глуху оборону, а навпаки пішли вперед, притиснувши горностаевцев до воріт. Загострив їх дії вийшов на заміну Синиця. З'явилося друге дихання у Чернікова. Але миряни вистояли. А за дві хвилини до кінця основного часу Рафальський прокурсіровал по правому флангу, зробив передачу в штрафну на Доценко і він головою послав м'яч у ворота харків'ян. Вольова перемога Миру 2: 1.

Він надійно грав як ззаду, так і при першій нагоді підключався до атаки .. Після його удару головою по воротах гравець Металіста вибив м'яч з порожніх воріт рукою. Тим самим було призначено пенальті. А в другому голі Рафальський виступив асистентом, віддавши хороший пас на Доценко.

Мир (Горностаївка) - Металіст-1 925 (Харків) - 2: 1

Голи: Бондаренко, 77 з пенальті, Доценко, 88 - Буличов, 45 + 2

Мир: Кулинич, Іздебський (Шмат, 75), Рафальський, Чмеленко, Красов, Цурупін, Ден.Бондаренко, Притиковський, Цибульський (Вакуленко, 87), Савченко, Доценко. Запасні: Гордецький, Беспалов, Шмиголь. Головний тренер Віктор Богатир

Металліст-одна тисяча дев'ятсот двадцять п'ять: Федак, Буличов, Маслов, Сидоренко, Хемілтон-Роллінгс, Ралюченко, Романов (Дехтяренко, 68), Нерубенко (Синиця, 79), Країв (Ємельянов, 80), Черніков, Давидов.

Запасні: Тельнов, Пивоваров, Стороженко, Скотаренко. Головний тренер: Олександр Прізетко.

Предупрежденія: Цибульський, 11, Доценко, 32, Рафальський, 83, Чмеленко, 89 - Буличов, 32, Маслов, 37, Ралюченко, 64, Дехтяренко, 69Удаленіе: Маслов, 77 (повторне попередження)

17:30 . с. Горностаївка. Стадіон «Затис» .700 глядачів. Оцінка поля - 4.

Арбітр: Олег Буяшов (Дніпро) Асистенти: Олексій Гавеля (Кривий Ріг) та Денис Кескюла (Дніпропетровська обл.)

Резервний: Влад Бакулін (Нова Каховка) Інспектор: Віктор Чернишов (Кременчук)

Дата: 23.07.17 в 13:11