твiтнути клас лайкнути подобається

Херсонське «классіко» на користь «МИРУ»

Справжній      трилер влаштували в Новій Каховці в матчі 5 туру чемпіонату України серед команд  Другої ліги футболісти місцевої  «Енергії» та горностаївського «Миру». Фантастичний за інтригою матч завершився перемогою мирян – 2:3!

Дебютна частина матчу вийшла рівною. Дві найкращі команди Херсонщини немов би придивлялись одна до одної. Лише інколи суперники перевіряли на міцність захисні редути опонента. Марно.

Та все ж ближче до перерви горностаївцям таки вдалося взламати  оборону енергетиків. Активний Сергій Цибульський ,  одержавши м’яч на куті штрафного майданчика відпасував вправо, звідти пішла націлена передача в район карної зони, де невисокий Артем Цурупін позиційно всіх переграв і ударом головою відкрив рахунок – 0:1!

За 6 хвилин неподалік від воріт «Енергії» був призначений небезпечний штрафний. Пробивав Ярослав Рафальський, а Андрій Сорокін, що стояв у стінці підкорегував політ м’яча   і гості повели 0:2!

Неймовірно, але ще до перерви новокаховчани зрівняли рахунок. Це зробили Роман Бочак та Сергій Молочко.

У другому таймі господарі немов за    інерцією продовжили штурм воріт Артема Кулінича. Були моменти, одного разу лише стійка завадила м’ячу перетнути лінію воріт горностаївців. Проте «Мир» встояв.  А на 70-й хвилині швидка контратака гостей і Сергій Цибульський, вискочивши сам-на-сам з Дмитром Зелінським відправив м’яч в ворота – 2:3!

На 82-й хвилині чергова атака господарів, що прагнули будь-що зрівняти рахунок, завершилась порушенням правил з боку Валерія Каретника проти Дмитра Шастала. Арбітр Павло Сальніков з Херсону впевнено вказав на 11-метрову позначку. Роман Бочак пенальті реалізував, але рефері гол відмінив,  призначивши вільний в сторону «Енергії». Залишимо це право за суддею.

Після цієї перемоги горностаївський «Мир», набравши 13 очок одноосібно очолив турнірну таблицю першості!

«Мир» - «Енергія» - 2:3(2:2). м. Нова Каховка 09.08.2017 18:00 Гляд.730 Темп.30 СПоле3

Арбітр

Сальніков П.Д.