«Жемчужина Одеса»
« Балкани Зоря»
«Нива-В Вінниця»
«Мир Горностаївка»
«Енергія НК Нова Каховка»
«Тепловик Івано-Франківськ»
« Нікополь-НПГУ Нікополь»
«Іллічівець-2 Маріуполь»
« Суднобудівник Миколаїв»
«Арсенал-Київщина Біла Церква»

«Мир» - «Рух» - 0:0

Серйозне випробування чекало минулого уїк-енду на горностаївський «Мир». Адже на матч 26 туру нашої до команди завітав винниківський «Рух» - один із лідерів турнірних перегонів і, мабуть, один з найбільш потужних клубів Другої ліги, як у фінансовому, так і в інфраструктурному плані. І треба зазначити, горностаївці на очах чисельної армії вболівальників, а серед них були і почесні гості – Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Гордєєв та Голова Новотроїцької районної державної адміністрації Наталя Іванівна Солтановська потішили як результатом, так і якістю своєї гри. Адже поєдинок хоч і завершився безгольовою нічиєю 0:0, вийшов захоплюючим, видовищним, тримаючим у напруженні глядачів всі 90 з гаком хвилин.

Розпочали суперники без розвідки. Команди швидко переходили від оборони до атаки, тому м’яч практично не затримувався в центрі поля.
Перший небезпечний момент створили господарі. Павло Чмеленко пробивав штрафний удар, «смугастий» за допомогою вітру раптово змінив траєкторію і пролетів над поперечкою. Навіть для воротаря «Руху» Юрія Шевчука це стало певною несподіванкою – нечасто трапляється у футболі така зміна польоту м’яча. Гра й надалі проходила на зустрічних курсах. Але реальна небезпека виникла знову біля воріт гостей. На подачу з правого флангу від Максима Шмиголя відгукнувся Іван Доценко і пробив головою – Шевчук зіграв надійно.

Ближче до завершення тайму ініціативу перехопив «Рух», провівши декілька масованих атак. Одна з них могла завершитися взяттям воріт «Миру». Проте Євген Бохашвілі, одержавши передачу від Григорія Баранця, і перебуваючи метрів за 10 до воріт, майстерно розвернувся, але пробив поруч зі стійкою.

Другий тайм став ніби продовженням першого. Активніше виглядали «рухівці». І на 60-й хвилині лише спортивне щастя допомогло мирянам відстояти свої володіння. Усе розпочалося з кутового від Володимира Бідловського, повітряну дуель у штрафному господарів виграв Бохашвілі, який скинув м’яч на дальню штангу, а там Юрій Копина якимось дивом не влучив у фактично вже незахищені ворота метрів з 3-ох.

Відчувши смажене, горностаївці суттєво додали. І на 63-й хвилині Ярослав Рафальський чудово приклався зі штрафного, Шевчук відбиває «шкіряний» на кутовий. Подача з корнера, захисники виносять м’яч за межі карної зони, на підборі перший Артем Цурупін і смачно пробиває. Знову голкіпер на місці.

Останню реальну можливість щось змінити у цьому поєдинку втратив на 77-й хвилині горностаївець Богдан Іванченко, який після навісу з лівого флангу Романа Фатія впритул пробивав головою, проте Шевчук по-гантбольному, ногами ліквідував загрозу.

До речі, дирекція агрофірми «Мир» заснувала грошові премії для кращих гравців матчу за амплуа. Ними стали голкіпер Артем Кулінич, захисник Євген Іздебський, хавбек Артем Цурупін (всі представники «Миру»), нападник Євген Бохашвілі («Рух»).

«Мир» (Горностаєвка) -  «Рух» (Винники) – 0:0. 22.04.17. Стадіон «Затис». 11˚С. 500 глядачів.

Арбітр: Владислав Дорош (Київ).

Асистенти: Ярослав Пилипенко (Кропивницький), Олексій Гірс (Одеса).

Резервний арбітр: Павло Сальніков (Херсон).

Спостерігач арбітражу: Віталій Звягінцев (Одеса).

«Мир»: Кулінич, Рафальський – к, Чмеленко, Іздебський, Притиковський, Томенко, Цурупін, Шмиголь (Іванченко, 46), Фатій, Савченко (Шваб, 73),  Доценко. Гол. тр.: Віктор Богатир.

«Рух»: Шевчук, Романюк, Федорів, Бідловський, Копина, Кікоть – к (Садоха, 65), Г. Баранець, Б. Баранець, Габолда (Дмитрух, 81), Бохашвілі, Чучман. Гол. тр.: Руслан Мостовий.

Попередження: Цурупін, 25, Кікоть, 33, Іванченко, 53, Г. Баранець, 59, Притиковский, 59, Чучман,63.

Дата: 24.04.17 в 11:04