твiтнути клас лайкнути подобається

Мир» - «Таврія-Сімферополь» - 0:0

Лідер поточної першості горностаївський «Мир»  в рамках 6-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» приймав на власному полі бериславську «Таврію-Сімферополь». І не дивлячись на всі намагання так і не зміг здолати непоступливого новачка – 0:0.

Перший тайм матчу пройшов за невеличкої переваги господарів. Проте моментів для взяття воріт практично не було.

Після відпочинку ситуація кардинально змінилась. Миряни значно додали в активності і вже на 50-й хвилині Артем Цурупін прострілює з правого флангу, Іван Доценко встигає підставити ногу, але Роман Гурін реагує на м’яч. Постійно загрожували воротам гостей Артем Цурупін, Сергій Цибульский, Андрій Сорокін,Валерій Коверник.

На 87-й хвилині Олексій Красов з 16-ти метрів зряче пробивав в дальній від себе кут, але знову чудово зіграв Гурін, якому, до речі, в кінці зустрічі спеціальне журі вручило приз найкращому воротарю матчу. Серед польових гравців такі відзнаки одержали Павло Чмеленко, Андрій Сорокін та Артем Цурупін (всі-ФК «Мир»)

13 серпня 2017 р Горностаївка (стадіон «Затис»). 18:00.

Арбітр: Віктор Мамчур (Миколаїв).

Асистенти арбітра: Тарас Чопилко (Київ), Роман Прощенко (Дніпро).

Спостерігач арбітражу: Валерій Лисакевич (Харків).

«Мир»: Кулінич, Рафальський, Чмеленко, Притиковский, Шмиголь(Коверник,62), Цурупін, Савченко (Красов 62), Черніков(Бондаренко,86), Цибульський(Колесніков,75), Сорокін, Доценко.

Запасні: Антоненко, Іздебський, Шмат.

Головний тренер: Віктор Богатир.

«Таврія»: Гурін, Бижко, Масюткін, Павлик, Фетисов, Гриппа, Логвиненко (Курдас 90 + 3), Тищенко (Кушнір 53), Воронченко (Соколан 89), Жиганов (Єлоєв 53), Жавко.

Запасні: Левченко, Журавленка, Куксенко.

Головний тренер: Сергій Шевченко.

Попередження: Притиковский 26 - Логвиненко 70, Бижко 80, Єлоєв 81.

Дата: 14.08.17 в 16:37