твiтнути клас лайкнути подобається

«Мир» очолив перегони!

Продовжив свою переможну ходу в 4 турі чемпіонату України серед команд  Другої ліги «Б» горностаївський «Мир», впевнено здолавши аутсайдера перегонів запорізький «Металург» - 3:0!

Ця перемога дозволила нашій команді зайняти чільне перше місце в турнірній таблиці першості.

Неймовірна спека, яка не вщухала протягом гри, заважала суперникам не те що , діяти на повну потужність, а й  елементарно пересуватись по полю. Тому на перший план мали вийти фізична готовність та, власне, сам клас футболістів. На щастя, і в першому і в другому компоненті горностаївці були на щабель вищими за своїх опонентів. Щоправда, в першому таймі  «десятка» гостей Олексій Черніков тричі (!) реально загрожував  володінням Артема Кулінича, але кожного разу він загравався з м’ячем і втрачав момент для удару.

Горностаївці ж , з купи моментів в матчі реалізували три. На 20-й хвилині Денис Притиковський  вдало вдало відгукнувся  на фланговий навіс зі штрафного і влучно пробив головою . Щойно розпочався другий тайм, як Іван Доценко , який набрав чудову форму на старті сезону, подвоїв рахунок. Третій гол миряни забили ближче до завершення гри (відзначився на 78-й хвилині Андрій Шмат).

Мир (Горностаївка) - Металург (Запоріжжя) - 3: 0

Голи: Притиковський, 20, Доценко, 48, Шмат,78.

Мир: Кулінич, Шмиголь (Вакуленко, 84), Рафальський, Чмеленко, Притиковський (Іздебський, 82), Цурупін (Шмат, 72), Бондаренко (Савченко, 65), Красов, Цибульський (Колесников, 79), Сорокін, Доценко.

Головний тренер: Віктор Богатир.

Металург: Шовкун, Божий, Захаров, Чернявський, Батраченко (Петровський, 51), Єфімчук, Бережний (Сентябов, 80), Некрасов, Башинський, Керножицький, Черніков (Довбиш, 63).

Головний тренер: Андрій Богатченко.

Попередження: Бережний, 25, Петровський, 86

18:00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 600 глядачів.

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)

Асистенти: Олексій Дубовий (Луганськ), Олексій Преснухін (Маріуполь)

Резервний арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

Інспектор: Сергій Шкільний (Київська обл.)

Дата: 06.08.17 в 16:35