твiтнути клас лайкнути подобається

«Мир» увійшов у сезон з амбітними цілями. Адже не раз і не два президент клубу І.І. Доценко відверто заявляв про мету, яку він поставив перед командою. А це не більше і не менше : «Вихід в Першу лігу». І футболісти із завзяттям почали виконувати це завдання.

Матч в Одесі проти місцевої «Реал-Фарми» був для мирян дуже важливим в плані психологічної впевненості. І горностаївці чудово витримали цей тест,перемігши 2:0! З перших хвилин матчу гості міцно заволоділи ініціативою, впевнено тримаючи м’яч на половині поля одеситів. Такий перебіг подій призвів до того, що на 34 хвилині Олексій Красов вдало обігравшись з Денисом Бондаренком вийшов на ударну позицію і переграв голкіпера – 0:1!

В другому таймі картина гри мало змінилась. І нарешті, після чергового кутового у виконанні Дениса Бондаренка Денис Притиковський влучно пробив головою – 0:2! Далі «Мир» став грати за рахунком. Звісно, одесити, яким уже нічого було втрачати, активізувалися. Інколи вони чиннили серйозний тиск на оборону горностаївців. Але пробити наш захист їм так і не судилося.

Реал Фарма (Одеса) - Мир (Горностаївка) - 0: 2

Голи: Красов, 34, Притиковський, 55.

Реал Фарма: Георгіца, Попов, Віксіч, Новицький, Бабенцов, Бичков (Пятов, 61), Кривий (Костюк, 8), Алієв, Дмитрієв (Поліщук, 52), М.Лиховидов (Сула, 26), Дубина (Кравченко Ю. , 62). Запасний: С. Кравченко.

В.о. головного тренера: Андрій Коваленко.

Мир: Кулініч, Шмиголь (Іздебський, 63), Рафальський, Чмеленко, Красов, Цурупін, Д.Бондаренко (Шмат, 78), Притиковський, Цибульський, Сорокін, Доценко (Савченко, 63). Запасні: Гордецький, Вакуленко, Беспалов.

Головний тренер: Віктор Богатир.

18:00. м Одеса. Стадіон «Іван». 200 глядачів. Оцінка поля - 4.

Арбітр: Денис Резніков (Кам'янське)

Асистенти: Дмитро Сміляк (Київ), Сергій Соботюк (Житомир)

Резервний арбітр: Ігор Горбань (Одеса)

Інспектор: Віталій Дяденко (Кропивницький)