Не забиваєш - не виграєш.

Несподівано втратив очки в гостьовому матчі проти аутсайдера першості МФК «Миколаїв-2» лідер перегонів горностаївський «Мир», зігравши внічию 0:0. Це відразу відкинуло мирян на третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату, адже основні конкуренти свої матчі виграли.

В першому таймі горностаївці мали беззаперечно перевагу , проте так і не змогли втілити її в голи. Хоча майже кожен гравець атакуючої ланки мав мінімум одну можливість для взяття воріт, але ні Олексію Красову, ні Івану Доценку, ні Володимиру Чернікову, ні Денису Бондаренку пробити Вадима Дмитроченка не вдалося.

Мали свій момент і господарі. На 44-й хвилині м’яч влучив у руку Денису Притиковському. А оскільки це трапилось в штрафному майданчику гостей, арбітр розцінив епізод, як привід для призначення 11-ти метрового. На щастя для мирян удар «з позначки» у Артема Безсалова вийшов неточним.

У другій половині зустрічі у складі «Миру» на полі з’явився  досвідчений Олександр Бринько, який вже вкотре повернувся до складу мирян. Але ні йому, а ні його партнерам так і не судилося забити такий бажаний переможний м’яч.

МФК Миколаїв-2 - Мир (Горностаївка) - 0: 0

На 44 хвилині Безсалов (МФК Миколаїв-2) не реалізував пенальті (мимо).

МФК Миколаїв-2: Дмитроченко, Барський, Аксьонов, Скидан (Ізмалков, 80), Невкритий (Зайков, 75), Безсалов, Чаус, Вітенко, Студенков (Толгаренко, 70), Шарабура (Григорович, 60, Пасічник, 83), Морозов . Запасні: Чумак, Малярчук. Старший тренер: В'ячеслав Мазараті.

Мир: Кулінич, Чмеленко, Рафальський, Притиковский, Шмиголь (Цибульський, 46), Красов (Бринько, 46), Цурупін (Шмат, 60), Сорокін, Бондаренко, Черніков, Доценко (Колесніков, 75). Запасні: Антоненко, Коверник, Савченко. Головний тренер: Віктор Богатир.

17:00. м Миколаїв. Центральний міський стадіон

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)

Асистенти: Сергій Старча (Київ), Сергій Соботюк (Житомир)

Резервний арбітр: Володимир Миланич (Миколаїв)