«Жемчужина Одеса»
« Балкани Зоря»
«Нива-В Вінниця»
«Мир Горностаївка»
«Енергія НК Нова Каховка»
«Тепловик Івано-Франківськ»
« Нікополь-НПГУ Нікополь»
«Іллічівець-2 Маріуполь»
« Суднобудівник Миколаїв»
«Арсенал-Київщина Біла Церква»

Матч розпочався в невисокому темпі, адже було дуже спекотно. Тому перша половина гри більше проходила в середині поля, без особливих загроз воротам як одних, так і інших. Лише в кінці тайму господарі активізувались, що призвело до першого гольового моменту в матчі. На 40-й хвилині Микита Карась чудовим перехопленням зірвав небезпечну контратаку одеситів, миттєво відпасувавши "смугастого" Владиславу Савченку, той швидко протягнув його до штрафного майданчика і вивів на ударну позицію Івана Доценка. Нападник, перебуваючи в карній зоні, прийняв м'яч, переклав під зручну ногу і пробив на виконання. На жаль, голкіпер одеситів Євген Ширяєв зреагував на удар. Майже відразу небезпечно прострілював Юрій Кам'ягін, але ніхто не встиг замкнути передачу.

Після перерви спека дещо вщухла і футболістам стало грати легше. Як не дивно, проте одеситам це пішло на користь більше. Вони явно додали в швидкості та агресивності, що, як на мене, стало повною несподіванкою для господарів. Особливо дошкуляв горностаївцям на лівому фланзі досвідчений Тарас Лазарович, який раз по раз, обігруючи своїх опонентів, постійно створював небезпеку біля воріт господарів. Саме після його вивіреної передачі на 56-й хвилині мав відкривати рахунок Руслан Паламар, але, пробиваючи головою з трьох метрів, не зміг як слід влучити по м'ячу. Невдовзі вже Паламар виводить на удар Дмитра Поспєлова, той б'є впритул, проте якимось дивом Роман Гурін рятує мирян. На 67-й хвилині черговий небезпечний штрафний заробляє на собі Лазарович. Виконує Паламар і черговий сейв Гуріна. За 5 хвилин знову Роман в неймовірному стрибку парирує постріл Паламаря. Склалося таке враження, що футболісти "Жемчужини" просто вже не вірили в те, що вони зможуть пробити нашого воротаря.

Під кінець матчу гра дещо заспокоїлась. А в одному з епізодів "Мир" ледь не вирвав перемогу. Після подачі кутового і серії рикошетів, м'яч в межах штрафного майданчика потрапив до Артема Цурупіна і той потужним ударом, здавалося, не залишав шансів Ширяєву, але голкіпера підстахував захисник Станіслав - Нурі Малиш, що перебував на лінії воріт і не дозволив м'ячу опинитися в сітці.

"Мир" (Горностаївка) - "Жемчужина" (Одеса) - 0:0 19.08 Горностаївка. Стадіон "Затис" +35°С. 500 глядачів.

Арбітр: В. Дорош (Київ)

Асистенти: Т. Чопілко, К. Хіміченко (обоє - Київська обл.).

Резервний арбітр: П. Сальніков (Херсон)

Спостерігач арбітражу: В. Дяденко (Кропивницький)

"Мир":

Гурін, Рафальський, Чмеленко, Тищенко (Карась, 23), Лаптєв, Бондаренко (Цурупіна, 63), Томенко, Гарванко, Савченко, Ком'ягін, Доценко.

Гол. тр. Віктор Богатир.

"Жемчужина":

Ширяєв, Курко, Поспєлов, Попов, Малиш, Кравченко, Ткач, Паламар (Ушаков, 86), Таркановський (Зєнков, 74), Лазарович, Потароченко.

Гол. тр Денис Колчин.

Попередження: Ткач, 35, Поспєлов, 90.

Дата: 21.08.16 в 12:58