0
6
0

«Нива – В» - «Мир» - 2:0

Зазвичай, матчі між командами, що знаходяться поряд в турнірній таблиці проходять в цікавій, безкомпромісній боротьбі. Не став винятком і поєдинок 27-го туру в Вінниці між місцевою «Нивою – В» та горностаївським «Миром», що ділили між собою сьомий на восьмий рядок і мали однакову кількість залікових балів – по 37. А таких випадках говорять, що це гра за 6 очок.

Стартовий відрізок господарі провели активніше. Вже на 10-й хвилині Тарас Овчар поцілив у поперечку, а на 19-й хвилині Дмитро Осадчий метрів з 20-ти зі штрафного удару відкрив рахунок.

Миряни відразу схаменулись і перехопили ініціативу, провівши цілу низку гострих атак. В результаті чудові моменти мали Владислав Савченко та Денис Притиковський. Проте, скористатися ними не змогли.

В другому таймі горностаївці продовжували шукати можливості аби вирівняти становище. Але захист господарів діяв безпомилково. Натомість на останніх хвилинах вінницьким футболістам вдалася швидка контратака. Валерій Сторубльовцев увірвався в штрафний майданчик гостей і впав. З доволі сумнівного пенальті Нгаха Колінс подвоїв рахунок – 2:0.

«Нива – В» (Вінниця) – «Мир» (Горностаївка) – 2:0 (1:0)

29.04.2017. Вінниця. СК «Нива». 22 ˚С. 1500 глядачів.

Арбітр: Є. Петренко (Одеса)

Асистенти: О. Притула (Львівська обл.), Ю. Ковальчук (Львів).

Резервний арбітр: Т. Панасюк (Бердичів).

Спостерігач арбітражу: С. Боклажко (Київ).

«Нива – В»: Кліщук, Хохлов, Андрєєв, Дугієнко, Борячук, Колінс, Осадчий (Загалевич, 74), Овчар (Батрак, 62), Брижчук, Маляренко, Браславський (Сторубльовцев, 85).

Гол. тр.: Володимир Горілий.

«Мир»: Кулінич, Рафальський – к, Чмеленко, Іздебський, Притиковський, Томенко, Цурупін (Хорольський, 46), Шмиголь (Бондаренко, 60), Фатій, Савченко, Шваб (Іванченко, 76)