твiтнути клас лайкнути подобається

Розпочали з нічиї.

За іронією долі стартовий матч чемпіонату України серед команд Другої ліги «Б» горностаївський «Мир» проводив у Нікополі з однойменним футбольним клубом. Саме колективу з Дніпропетровщини наші земляки сенсаційно поступилися в додатковий час неділю назад на стадії першого попереднього етапу розіграшу Кубка України. І ось нове побачення.

Звичайно, миряни були налаштовані на реванш і довести випадковість  тієї поразки. Але щоб вигравати, потрібно забити хоча б один гол. На жаль, цього зробити горностаївцям знову не вдалося. Найбільш близькими до успіху були Владислав Савченко, Сергій Цибульський, Павло Чмеленко.

В підсумку нульова нічия.

Післяматчевий коментар головного тренера Миру Віктора Богатиря:

- Що можна сказати. Результат закономірний. Ми, володіючи перевагою, так і не змогли знайти шляхи до воріт господарів. Нікопольська команда відтягувала в оборону великі сили. Було важко пробитися до воріт. Наша команда не набрала потрібних кондицій. Шукаємо кращі варіанти поєднання гравців в лініях. Роботи багато. Сподіваюся, що, нарешті, прорве наших форвардів і вони почнуть забивати. Тоді і прийдуть перемоги

ФК Нікополь (Нікополь) - Мир (Горностаївка) -0: 0

ФК Нікополь: Гришин, Астахов, Дегтярьов, Б.Швець, Таряник, Косіненко, Мілесін (Адаменко, 90), Кривич, Шестипалов, Воронін (Донець, 90 + 1), Коломоєць (Каранедов, 61) Запасні: Петриченко. Астапенко. В. о. головного тренера Григорій Варжеленко.

Мир: Кулінич, Іздебський, Рафальський, Чмеленко, Красов (Шмиголь74), Цурупін (Шмат, 78), Ден.Бондаренко, Притиковський, Цибульський, Савченко (Вакуленко, 85), Колєсніков. Запасні: Гордецький. Головний тренер Віктор Богатир.

Попередження: Косіненко, 19, Шестипалов, 56, Астахов, 79 - Притиковський, 63.

16:00. м Нікополь. Стадіон «Електрометалург» 1100 глядачів. Поле 3.

Арбітр: Ігор Біч (Київ)

Асистенти: Микола Близнюк (Харків), Ярослав Поважний (Харків)

Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)

Інспектор: Юрій Левчук (Полтава)