«Жемчужина Одеса»
« Балкани Зоря»
«Нива-В Вінниця»
«Мир Горностаївка»
«Енергія НК Нова Каховка»
«Тепловик Івано-Франківськ»
« Нікополь-НПГУ Нікополь»
«Іллічівець-2 Маріуполь»
« Суднобудівник Миколаїв»
«Арсенал-Київщина Біла Церква»

Втрачена перемога «МИРУ»

В матчі 25-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги горностаївський «МИР» в гостях зіграв внічию з хмельницьким «Поділлям», пропустивши прикрий м’яч в кінці зустрічі, втративши, здавалося б, неминучу перемогу.

Горностаївці розпочали потужно. І уже на 8-й хвилині Богдан Іванченко в один дотик перевів фланговий простріл Владислава Савченка в дальній від Сергія Шевченка кут.

Забивши швидкий гол, миряни досить впевнено контролювали гру, діючи за рахунком. Але на 21-й хвилині господарі несподівано вирівняли становище. Олександр Музичук вкинув аут на Алішера Якубова, капітан «Поділля» пройшов флангом  і прострілив у центр штрафного майданчика «МИРУ». А там Кирило Бабак не лише випередив захисника, а й відправив м’яч у сітку воріт -1:1.

На щастя, горностаївців це не дуже засмутило. Вони миттєво додали в активності, заграли агресивніше. І результат не забарився. На 35-й хвилині під час стрімкого випаду гостей Савченко, після асисту Володимира Шваба, елегантно переграв голкіпера «Поділля» - 1:2!

Другий тайм був не щедрим на моменти. На полі точилася неабияка чоловіча боротьба.

Здавалося, матч так і завершиться мінімальною перемогою «МИРУ», але пані Фортуна сьогодні була на боці господарів.

На 87-й хвилині Микола Дударенко зі своєї половини поля вибив м’яч у напрямку воріт гостей. «Шкіряний» долетів аж до голкіпера мирян і Денис Завгородній не зміг його нормально прийняти – м’яч вдарився в коліно та відскочив вперед на метра два. Якубов «не дрімав», а дограв епізод до кінця. Форвард хмельничан опинився першим, переграв Завгороднього та відправив «смугастого» у ворота  - 2:2.

Наступну три хвилини ігрового, а потім ще п’ять компенсованого видалися дуже нервовими. Обидві команди намагалися «вирвати» перемогу. Але це не вдалося жодній.

«Поділля» (Хмельницький) – «Мир»(Горностаївка) – 2:2(1:2) Хмельницький.14.04.2017. Стадіон «Поділля». 1500глядачів.

Арбітр : О.Титов (Донецьк).

Асистенти: Т. Семанюк, Ю. Синишин (обидва – Івано-Франківськ).

Резервний арбітр : В. Маляр(Хмельницький).

Спостерігач арбітражу : Ю.Левчук (Полтава).

«Поділля»: Шевченко, Джурко, Дударенко, Гресь, Музичук,  Охрончук(Муляр,82), Чернецький, Бабак(Морговський,85), Колесніков, Макарченко, Якубов – к. В.О. гол.тр. Аркадій Баталов.

«МИР»: Завгородній, Шмат(Чмеленко,46), Томенко, Іздебський, Шмиголь, Цурупін, Хорольський, Савченко-к(Вакуленко,79),Іванченко(Бондаренко,78), Куліш, Шваб. Гол.тр. Віктор Богатир

Голи : Іванченко,8, Бабак,21, Савченко,35, Якубов,87.

Попередження: Шевченко,43, Куліш,63, Цурупін,76, Дударенко,76, Бондаренко,90+5.

Дата: 17.04.17 в 12:38